Версія для друку Версія для друку

Підтвердження статусу призовим місцем

Як вже писала наша газета у попередньому номері, із 14 по 19 листопада в м. Свалява пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років.
У команду збірної Закарпаття за результатами попереднього чемпіонату області, який відбувся 28-29 жовтня в Хусті, Іршавщину представляли юнаки та дівчата Іршавської міської ДЮСШ.
Збірна команда Закарпаття на цих змаганнях посіла IV місце серед юнаків та V місце серед дівчат.
Серед призерів змагання ІІІ місце зайняла Вікторія Довбар, вихованка Іршавської міської ДЮСШ (тренер, майстер спорту Дмитро Шкарупа). Її результати 63 кг у ривку та 72 кг – у поштовху. Із цими даними вона виборола збірній команді дівчат 100 балів із загальної суми 290 балів. Цим призовим місцем вона повторила успіхи представниць СТ «Колос» Любові Шелельо, випускниці Київського державного інституту фізичної культури, майстра спорту, та Лариси Хіміч – випускниці Харківського університету культури і спорту, кандидата майстра спорту (тренер, майстер спорту, суддя національної категорії Юрій Світлик).
Важкоатлети Іршавщини висловлюють щиру вдячність за підтримку депутату обласної ради Петру Івановичу Станку за повсякчасну допомогу.