Версія для друку Версія для друку

Разом до Перемоги !!!

Сучасний світ сповнений нещасть та недосконалостей. Волонтери – це люди, які за покликанням власної душі готові допомогти тим, хто цього потребує. Волонтерство – це не робота, за це не платять, це внутрішня небайдужість. Добровольці завжди активні, відповідальні й ініціативні особистості. Найкращою нагородою для них є не гроші, а щасливий погляд тих, кому вдалось зарадити . Люди повинні робити добрі справи, розвивати себе духовно, брати участь у різноманітних проєктах, спрямованих на допомогу тим, хто цього потребує.
Такими добрими справами займається учнівський «Волонтерський рух» Брідського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, який неодноразово відзначався своєю милосердністю і завжди підтримував ветеранську організацію села Брід, яку очолює Михайло Васильович Ломага – письменник та лікар у минулому. За час війни в Україні учнівський комітет та весь педагогічний колектив постійно бере участь у підтримці наших воїнів, які перебувають в зоні бойових дій. Маскувальні сітки, речі першої необхідності, закрутки, грошова допомога. Педагог-організатор Оксана Євгенівна Шпак у закладі організовує благодійні акції, «Акції милосердя». Всі зразу підключаються до роботи. Це незліченна кількісь малюнків та сувенірів «До дня миру», « Дня Захисника України» солдатам від учнів.
На цей раз всі постаралися на славу і приготували власноруч домашнє печиво під керівництвом класних керівників В.І. Яцури, Н.І. Бровдій, І.В. Огар та вихователів ГПД- М.В. Огар, М.М. Граб, Г.С. Зеленяк. Щира вдячнісь батькам, які допомагають своїм діткам і на оголошення вчителів про акцію «Допоможемо нашим рідним захисникам Збройних Сил України» відреагували негайно і передали продукти для випічки, які дітки з допомогою вчителів приготували для наших солдатів. Метою таких заходів є формувати власне ставлення до прояву милосердя; розвивати в учнів навички робити самоаналіз своїх вчинків; виховувати гуманне ставлення до оточуючих. Виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, виховання патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях
Дорогі наші захисники! Висловлюємо Вам величезну подяку за те, що ризикуєте своїм життям для нашого блага та блага нашої країни. Попри всі труднощі ми кожного дня впевненими кроками йдемо до перемоги. Слава Україні!

Наталія Шелельо,
заступник директора з виховної роботи Брідського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Ваш отзыв

Ваш коментар