Версія для друку Версія для друку

Торгівля стала справою її життя

Свого часу слава про колишню завідуючу магазином с. Сільце Марту Михайлівну Глушко линула далеко за межами Закарпаття. Тут проводилися районні, обласні і всеукраїнські наради і семінари по впровадженню передового досвіду в системі торгівлі, часто за порадою до неї зверталися кооператори з багатьох міст України − Ужгорода, Львова, Івано-Франківська, Харкова, Дніпра та Києва. Хоча то були комуністичні часи, однак вона мала честь неодноразово їхати за кордон – побувала у Польщі, Болгарії, Німеччині, Румунії і Чехословаччині.
А вчитися у неї було чому. Разом із своїм чоловіком, Іваном Івановичем, вони постійно турбувалися про поповнення асортименту, завезення товару на замовлення покупців. План товарообороту постійно виконувався і перевиконувався. Цьому сприяло, насамперед те, що вона, як завмагом мала тісні зв’язки як безпосередньо із виробниками товарів, так із базами не тільки в області, але і далеко за її межами. Це давало можливість не лише успішно виконувати покладені на них завдання, а й значно перевиконувати. У їх магазині завжди були чистота і порядок. За успіхи в роботі Марту Михайлівну неодноразово нагороджували подяками, грамотами, дипломами, значками і медалями. Її портрет десятки літ красувався на обласній Дошці пошани.
Тепер вона на заслуженому відпочинку. Виростила і виховала трьох дітей. Найбільша радість для Марти Михайлівни, як зізнається вона, чути радісний сміх внуків і правнуків.
Днями в її оселю завітало радісне і щасливе свято – 85-ий день народження. Із цією прекрасною подією її прийшли привітати голова райспоживспілки Сергій Лупак, його заступник, голова ради первинної організації ветеранів райспоживспілки Іван Воскобійник та голова Сілецького споживтовариства Маргарита Симчера. Вони вручили їй квіти грамоту і цінні подарунки.

Василь БУЖОРА

Ваш отзыв

Ваш коментар