Версія для друку Версія для друку

Листоноша Іван Глеба радіє від того, що робить людей щасливими

Професія листоноші на перший погляд непримітна. Однак досить того, що у вашу оселю вчасно не надійшла газета чи журнал, починаєте неспроста хвилюватися, нервувати, занепокоєно набираєте номер телефону і дзвоните сусіду чи другу, цікавитеся, як у нього із доставкою сьогоднішньої преси.
− Особливо із неослабною увагою чекають на нас, поштарів, пенсіонери, які вже далеко наперед знають, на що витратять свою мізерну пенсію, − каже листоноша Іван Глеба з Іршави. − До того ж багато із них, особливо ті, які важкохворі, просять купити медикаменти, продукти харчування, передплатити улюблене видання, або заплатити за комунальні послуги.
У ВПЗ м.Іршава Іван Іванович працює вже сьомий рік. Обслуговує вулиці Гагаріна, Робочу, Федорова, Заводську, Станційну, Слав’янську, Шкільну, Хмельницького, Фізкультурну та інші. Незалежно від погоди щодня він пішки або на велосипеді долає десятки кілометрів. На території відділення поштового зв’язку знаходиться також чимало різних приватних фірм, організацій, підприємств і державних установ. Для багатьох із них він став справжнім діловим партнером. Йому притаманні такі риси характеру як чесність, тактовність, привітність, вміння вислухати і комунікабельність. Жителі міста охоче спілкуються з ним, намагаються дізнатися, що відбувається в громаді і районі. Тому на нього з нетерпінням чекають. Його люблять і пізнають, бо добросовісно виконує надзвичайно важливу соціальну місію, покладену державою на «Укрпошту» як національного оператора поштового зв’язку.
Іванові Івановичу добре те, що він народився у Іршаві, в обличчя знає її мешканців, із багатьма із них свого часу доводилося ходити до школи, працювати на бавовняно-ткацькій фабриці. Наразі він доставляє періодику майже до 100 квартир.
На пошті працює і його дружина Мар’яна, стаж якої складає понад 17 років. Власне, із неї все і почалося. Коли вона йшла у відпустку, чоловік заміняв її. Старався робити так, щоб люди були задоволені його роботою. Вчасно доставляв періодику, приймав платежі за комунальні послуги, завжди був щирий, у всьому проявляв доброзичливість і пунктуальність.
Разом із дружиною виростили і виховали двоє дітей – Іванку і Маринку.А колектив редакції газети «Нове життя» має задоволення від того, що у відділенні поштового зв’язку працюють такі люди, як Іван та Мар’яна Глеби. Саме вони сприяють у тому, щоб передплатники вчасно одержували районне видання. Їм ні сніг, ні дощ не на заваді.
…Іван і Мар’яна Глеби – серед активних розповсюджувачів районної газети «Нове життя». Вони все роблять, щоб видання надходило у кожну сім’ю, щоб життя розквітало по-новому!

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар