Версія для друку Версія для друку

На честь свята – Дня захисників і захисниць України

У день величного свята Покрови Пресвятої Богородиці відзначається не менш важливе свято нашої країни – День захисника і захисниць України. Ми дякуємо їм, чоловікам і жінкам – всім воїнам, які мужньо захищали і захищають суверенітет, територіальну цілісність нашої держави на полі бою. І  всім тим, хто в тилу на своїх робочих місцях працюють для захисту країни, заради перемоги та мирного майбутнього.
Урочисте зібрання з нагоди Дня захисника і захисниць України на центральній площі Іршави розпочалось з виконання Гімну України.  Керівник та представники міської ради, установ, підприємств та організацій, члени громадських організацій, небайдужі жителі громади в данину шани  здійснили покладання квітів та запалених лампадок до Пам’ятного знаку Борцям за Свободу та Незалежність України, Героям Небесної сотні та загиблим в російсько-українській війні, до Стелли воїнам, полеглим в АТО на Сході України, Пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та Пам’ятника полеглим у Другій світовій війні. Всіх загиблих захисників і захисниць вшанували хвилиною мовчання.
Міський голова Віктор Симканинець у вітальному слові зазначив, що за багатовікову історію української народності наша земля не один раз закликала своїх синів стати на її захист, бо вона завжди була ласим шматком для ворога. Але волелюбний дух українського народу ніколи не був скорений! Він подякував всім військовим та їх сім’ям, волонтерам, згадав полеглих захисників із числа нашої громади, які загинули від рук окупантів, подякував їх батькам…
Боротьба за незалежність України продовжується і зараз, а слова «Слава Україні – Героям слава!» перестали бути просто вітанням. Це вже віддання шани найкращим її дочкам і синам, а також є свідченням справжнього патріотичного подвигу. Цими словами і завершив промову Віктор Андрійович.
Потім ведуча Оксана Сідор запросила до вітального слова начальника Першого відділу Хустського РТЦК та СП, майора Дмитра Соколова. 
З поетичним словом виступила учасниця гуртка художнього слова клубу с.Загаття Іванна Васько.

Наталія Ходєєва.

Ваш отзыв

Ваш коментар