Версія для друку Версія для друку

В Іршаві відкрито мобільну медичну бригаду

Минулого четверга біля приміщення Іршавської районної організації Товариства Червоного Хреста зібралося понад сотні людей. Це − червонохрестівці з обласного і міського центру, представники влади, медики, волонтери і діти переселенців.
Перед присутніми виступив заступник голови облдержадміністрації Петро Добромільський. Він, зокрема, зазначив, що медичні, фармацевтичні, психологічні послуги для громадян, і, особливо у віддалених населених пунктах, забезпечує Червоний Хрест у співпраці з медичною службою краю.
− Сьогодні в Іршаві, − сказав Петро Петрович, − відбулася знакова подія − відкрито п’яту в області мобільну медичну бригаду Товариства Червоного Хреста України, яка буде обслуговувати населення на теренах колишнього району. За це велика подяка Національному комітету Товариства Червоного Хреста України, партнерам Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Австрійському, Данському і Фінському Червоному Хрестам за допомогу в реалізації гуманітарних програм на Закарпатті.
Водночас розпочато масштабну акцію Товариства Червоного Хреста України по видачі більше двох з половиною тисяч рюкзаків з предметами психосоціальної підтримки для дітей. Червонохрестівці передали дітям Іршавщини 200 рюкзаків. Їх одержали і діти багатодітних родин.
…Коли цей матеріал готувався до друку, в редакцію газети «Нове життя» подзвонила голова Іршавської районної організації Товариства Червоного Хреста Наталія Береш і сказала, що медики вже зробили два виїзди до хворих – у Ільницю і Білки. За кермом автомобіля водій Василь Пирога, усі медикаменти, передані хворим, безкоштовні.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар