Версія для друку Версія для друку

ДИТСАДОК МРІЇ

Садок, до якого хочеться приходити і батькам, і маленьким вихованцям – Білківський ДНЗ №1. У нашому садочку є 5 груп, 5 майданчиків, великий музичний зал, спортзал, бабина світлиця, яку охоче зберігала колишня завідувачка Ганна Ерделі. Завдячуючи їй, коли приходили дівчата на збори з різних куточків, то охоче милувались старовинними речами, які наші пращури використовували у щоденному побуті. Це вишиванки, вишивані спідниці ручнрї праці, рукоділля і багато іншого з ужиткових речей, наприклад глиняні глечики, стара хатка з деревини і т.д.
Я – вихователька у другому поколінні, адже тут працювала моя мама, Ганна Бенца, яка і привила мені любов до дітей. Часто, приходячи до мами в садочок, милувалася і тішилася, яка в неї хороша та добра робота. Саме тоді й зрозуміла, що вона під силу людині з добрим серцем, яка вміє віддавати любов маленьким янголятам та приймати її. Неодноразово мене запитували батьки вихованців: «А де ваші нерви?». Віджартовуюсь: «Продали на базарі».
Наш садочок збудований 1 вересня 1975 року, своєрідним архітектором якого став на той час голова Білківської сільської ради народних депутатів Олександр Горзов. А першою завідувачкою – Марія Савко. Зведений садок у затишному куточку неподалік від дороги. Тут є все для маленьких дошкільнят: проходить їх дитинство в хороших умовах, трудяться кваліфіковані працівники, котрі все тепло і любов віддають дітям. Дуже поживну й смачну їжу готують наші дівчатка-кухарі, завжди свіже різне та дієтичне меню.
Дитсадок все дає для дітей: і заняття, і культуру, адже тут є режим дня, який розрахований для дітей дошкільного віку по вікових категоріях. У цьому і полягає різниця між домашнім вихованням і в садку. Завідувачка дитсадка Марія Бокатова дотримується всіх інструкцій.
Зазвичай батьки зайняті, а в дитсадку є заняття, які розвивають у діток логічне мислення та розширюють кругозір. Ми, вихователі, поважаємо батьків, які довірили нам своїх дітей. І завжди стараємося приділяти нашим вихованцям увагу, враховуючи їх характер, докладаємо чимало зусиль для всебічного розвитку особистості.

Марія ДИКА,
вихователька Білківського ДНЗ №1

Ваш отзыв

Ваш коментар