Версія для друку Версія для друку

Паралімпієць Михайло Полянський із Броду захищає честь збірної України з футболу

Михайло Полянський з Броду захоплювався футболом ще з дитинства. Любов до гри мільйонів йому прищепив дідусь Юлій Полянський, колишній кращий гравець футбольної команди «Зірка» Брід.
− Ще навчаючись в Ужгородській школі-інтернаті із вадою слуху, − розповідає Юлій Юрійович, − він активно виступав за учнівську команду. Захищати честь закладу його запросив тренер, який запримітив у юнака неабиякий потяг і природні здібності до цього популярного виду спорту. Він покладав на нього великі надії, мріяв, що він неодмінно досягне своїх висот. Бо коли в людини є природний дар і здібності, талант, а ще бажання чогось добитися в своєму житті, успіх не забариться. Він неодмінно прийде.
Інтернатівська команда захищала тоді честь Закарпаття на чемпіонаті України. Там теж приглянулися до результативного і перспективного футболіста із Закарпаття й із прицілом на майбутнє включили його до складу збірної України. Він щоразу удосконалював свою професійну майстерність, завжди прагнув добитися чогось більшого, від ігри до ігри радував своїх уболівальників.
Так зростала його спортивна кар’єра. Він дедалі більше був затребуваним на полі і був поміченим у грі.
Школу-інтернат Михайло Полянський закінчив в 2017 році. Але не перестав грати у футбол. Пройшло небагато часу і його запросили на збори паралімпійців у Полтаву. Тут знаходиться спортивна база футболістів із вадами слуху. Спортсмени проводили підготовку до чемпіонату Європи з футболу. А в 2018 році Михайло Полянський вперше прийняв участь в олімпіаді на першість Європи. Команда України тоді стала призером змагань. Наш земляк нагороджений срібною медаллю. Після цього він є постійним учасником збірної олімпійської команди України
У 2019 році у Греції відбувся чемпіонат Європи по футболу, де українські спортсмени знову стали призерами. Тільки цього разу наші паралімпійці вибороли перше місце і Михайло Полянський був відзначений золотою медаллю. Оце вже успіх!
Високої думки про 23 річного хлопця тренер збірної Сергій Верещагін. Він каже, що у Михайла хороша перспектива. Є задатки на майбутнє. Як тільки закінчаться воєнні дії, він знову повернеться у великий футбол!
Михайло ЛОМАГА,
с. Брід

Ваш отзыв

Ваш коментар