Версія для друку Версія для друку

Найцінніший продукт

Зараз за плечима тридцятирічний досвід роботи біля вуликів. Мені подобається праця з бджолами, вона приносить насолоду. Чому люблю природу? Бо природа дає життя людині і бджолі.
Незважаючи на поважний вік, і досі щодня пораюсь біля бджіл. Саме від них черпаю життєдайну силу та енергію.
Найголовніше для мене – працьовиті комахи. Бджолина сім’я – ціла фабрика з виробництва чудодійних ліків. Адже жодна лабораторія не спроможна створити такі продукти, котрі отримуємо від крилатих трудівниць. Робота на пасіці займає багато часу й приносить задоволення. Хочу і стараюсь донести людям, що найкращий ескулап – Природа. І одним із найпотужніших ліків у ній є продукти бджільництва, що не тільки поліпшують здоров’я, а й допомагають запустити свою програму на зцілення. Переконаний, що бджолині продукти унікальні та важливі для оздоровлення, їх користь безцінна.
«Найцінніший продукт, який дає бджола – це отрута, далі йде маточне молочко, бджолине обніжжя – пилок, прополіс і мед. Кожен сорт меду має свій смак, аромат і колір».
Утримувати в даний час нелегко. Хоча таке заняття приносить чимале задоволення, а саме перебування біля вуликів зцілює від багатьох недуг. Якщо працюю на пасіці, то кашель і застуда минають за кілька днів, адже тут щодня повно роботи.
Відкривши кришку вулика відразу відчуваєш аромат. Ефірні олії прополісу, меду, воску, аромат бджолиного молочка і перги, а також пилок медоносів, які виділяються з вулика дезінфікують повітря в радіусі 50-70 метрів. Вдихання ефірних олій з вулика стимулює діяльність дихальних шляхів, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, зміцнює імунітет і сон, заспокійливо впливає на нервову систему. А, отже, дихати випарами з вулика корисно. Та передусім вулик-«інгалятор» допомагає полегшити самопочуття людей, що мають недуги органів дихання. А якщо і вжалить бджілка, то це ж лише на користь. Адже на цьому базується метод апітерапії. А щоб не хворіти, раджу проводити комплексну терапію. Окрім інгаляцій або бджоловжалення, вживати щодня по кілька столових ложок меду з теплою водичкою і домашнім, яблучним оцтом, особливо зранку, відразу після сну та ввечері перед сном, звісно, якщо не має на нього алергії. Адже мед – чи не єдиний природний продукт зі збалансованим вмістом мікроелементів, які повністю засвоюються організмом.
Нинішня російсько-українська війна серйозно відбивається на статках населення. Згідно медичних рекомендацій, кожна доросла людина щодня має споживати біля одного грама меду на кілограм маси тіла. А для цього слід кардинально підвищити купівельну спроможність населення, а введення в раціон дітей ясельного та шкільного віку повинно бути обов’язковим.
Приміром, кожен японець щороку, в середньому з’їдає чотири кілограми меду, в школах та дитсадках дітей годують медом і маточним молочком. А українці, незважаючи на те, що входять до п’ятірки світових лідерів з виробництва меду – лише 900 грамів.

Юрій САМОРИГА,
пасічник.

Ваш отзыв

Ваш коментар