Версія для друку Версія для друку

Любителі «тихого полювання» взяли участь у турнірі з риболовлі на базі ГРК «Тиса» в Іршаві

Минулої неділі на озері готельно-ресторанного комплексу «Тиса» Іршавської райспоживспілки проходив ХІІІ тур із спортивної риболовлі серед людей з обмеженими фізичними можливостями. Його організатором є районне товариство людей із обмеженими фізичними можливостями а спонсором уже традиційно виступає голова райспоживспілки Сергій Лупак.
− Кількість учасників турніру щороку збільшується, − ділиться приємними враженнями голова Товариства людей з обмеженими фізичними можливостями Михайло Ісак. – Тепер за звання кращого рибалки змагалися 27 чоловік. Минулорічний переможець Петро Сак із Сільця, на жаль, через об’єктивні обстановки не зміг прийти, однак він усіх нас щиросердечно привітав по телефону і побажав успіху. Скажу більше: у зв’язку із децентралізацією, Іршавського району, на жаль, не стало, проте Сергій Андрійович напрочуд чудова людина, він і в теперішній скрутний час продовжує займатися благодійною діяльністю, знаходить кошти на проведення таких заходів. Це, як справедливо він зауважує, не просто риболовля, а й відпочинок на природі. Такого мальовничого куточку мало де знайти на Іршавщині. І що найголовніше – база розташована неподалік Іршави, куди легко добратися із різних регіонів Закарпаття. Тут недавно, до речі, перебували переселенці зі Сходу України, де проходять кровопролитні бої. Сергій Андрійович подбав про те, щоб вони гарно відпочили, набралися сил і енергії, бо попереду на них чекають нелегкі будні: багато хто з них залишився без житла.
Головний суддя змагань, в.о. начальника Берегівського МУВГ Василь Турянин поінформував учасників про правила організації змагань. Було вирішено провести їх протягом двох годин.
Із словами вітання до присутніх звернувся Іршавський міський голова Віктор Симканинець. Голова Товариства Михайло Ісак висловив щиру подяку любителям «тихого полювання», які вирішили позмагатися із риболовлі. А тут були представники багатьох населених пунктів – Осою, Ільниці, Лози, Сільця, Приборжавського, Білок, Іршави та ін. Усіх їх об’єднує любов посидіти з вудкою, і, якщо вдасться – спіймати рибу. До речі, в озері водяться коропи, щуки, карасі, товстолобики, карликовий сом та ін.
Цьогоріч фортуна усміхнулася Івану Поповичу з Ільниці. У нього був найбільший улов. Михайло Ісак з Приборжавського, як і торік, був другим. Третю сходинку посів Василь Малайко з Іршави.
Нагороди – грамоти, подяки райспоживспілки та цінні подарунки переможцям вручили Віктор Симканинець та Сергій Лупак. Відзначено також найстаршого риболова Петра Пітру із Білок та Івана Бровдія із Сільця.
Не залишився поза вдячною увагою учасників і досвідчений кухар Іван Ігус, який за майстерністю не поступається навіть київським рестораторам.
Учасників змагання та всіх присутніх люб’язні офіціантки готельно-ресторанного комплексу дружно покликали до святково накритого столу, де на них уже чекала смачна юшка. Там продовжилася розмова про «тихе полювання», хто, скільки і коли зловив, на яку наживку краще приманювати рибу та про плани на майбутнє.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар