Версія для друку Версія для друку

Заходи до Міжнародного Дня Дунаю

29 червня, у рамках заходів Басейнової ради річки Тиса та до Міжнародного Дня Дунаю проведено природоохоронну екологічну акцію з очищення водних об’єктів від твердих побутових відходів.
Працівниками міжрайонних управлінь, спільно з представниками органів державної влади, місцевого самоврядування, КП «АРР Закарпаття», ГО «Екологічний рух «Кольорові баки»» та внутрішньо переміщеними особами взяли участь у розчистці сміттєвих заторів на р. Боржава поблизу с. Квасово від побутових відходів та ПЕТ-пляшок.
Для виконання комплексу очисних робіт русло р. Боржава перегородили металевою сіткою для затримки побутового сміття, що пливе вниз по течії, а за допомогою автокрану і саморобного пристрою «Краб», побутовий непотріб підіймали з русла річки на берег, де відразу проводилось його сортування та пакування в мішки з подальшим його вивезенням для переробки і утилізації.
У результаті очистки було зібрано: 58м3 – пластику, 5 м3– скла, 10 м3 – деревини, 3м3 – комунального сміття. У заході взяли участь 60 чоловік. Серед них по-особливому відзначилися працівники Іршавської дільниці БУВГ.

Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар