Версія для друку Версія для друку

Книга у сучасному житті

Книга – один з найдавніших способів передачі знань. Протягом багатьох століть свого існування вона відігравала важливу роль в житті людей. І якщо колись книги були розкішшю, доступною лише небагатьом, то сьогодні книги доступні кожному.
Останнім часом люди все частіше віддають перевагу паперовим книгам електронні. Така тенденція, на мій погляд, продиктована економічною доцільністю і зручністю.
Одна електронна книга значно дешевше сотень паперових, але може вмістити в себе тисячі томів. Сьогодні, коли більшість людей вже не уявляють свого життя без різних гаджетів, читати електронні книги зручніше, ніж носити з собою книги традиційні.
Ще одним популярним різновидом книг є аудіокниги. Вони, як і їхні електронні побратими, зручніші і дешевші паперових видань. Слухати аудіокниги можна скрізь, де б ви не знаходилися.
Я люблю читати. Книг на моїй полиці мало, так як більшість видань я читаю в електронному вигляді, деякі слухаю. Книги для мене є не тільки джерелом інформації. Вони допомагають відволіктися, на час залишити реальний світ, дати волю уяві. Книги також чимало сприяють розвитку мого словникового запасу і пам’яті.
Я не вірю, що коли-небудь люди перестануть читати. Впевнена, що ніщо не здатне замінити книги. Навіть з появою нових технологій ми навряд чи зможемо обходитися без процесу читання як такого. У книгах сконцентрований досвід поколінь. Багато знань викладено в них, записані багато століть тому, і сьогодні не втратили своєї актуальності.

Татьяна СТІЛЬНИК,
студентка 1-го курсу відділення
журналістики

Ваш отзыв

Ваш коментар