- Нове життя - https://nz-ir.com -

Вона мала щире серце і велику душу

Не віриться, що вже минув рік, як раптово відійшла від нас у інші світи надзвичайно доброзичлива, працелюбна, привітна, відповідальна і талановита колега Плескач Оксана Василівна.
У районному часописі вона пропрацювала десятки літ. Добре знала життя, людей, у своїх матеріалах писала про те, що турбувало читачів. А проблем у нас завжди вистачає. Вона активно висвітлювала діяльність правоохоронних органів, службу юнаків у Збройних Силах України, готувала матеріали про учасників Другої світової війни, роботу закладів культури, медицини, освіти. Не могла оминути і сільське господарство, розвиток малого і середнього бізнесу.
Протягом роботи в редакції газети «Нове життя» О.В.Плескач написала чимало зарисовок, нарисів та кореспонденцій про хороших людей, які своєю невтомною працею зміцнюють рідну Вітчизну. А в ті часи на Іршавщині працювало десятки промислових підприємств і будівельних організацій, зароджувалися селянські (фермерські) господарства.
Але ще залишилось чимало намічених справ… Вона була великим життєлюбом, раділа за успіхи колег по перу, завжди була сповнена віри і оптимізму. Мала багато друзів.
Постала перед Богом, пройшовши земну дорогу у добрі, злагоді і мирі та звівши величний храм християнських чеснот, у міцну будову якого вкладала щире, добросовісне щоденне натхнення від наріжного каменя до останньої цеглини своєї віри та добрих справ.
Її світлий і прекрасний образ, щира, привітна усмішка ніколи не потьмяніють у нашій пам’яті і подальший плин невмолимого часу не зітре у нашій уяві її благородні риси.
Пам’ять про Оксану Василівну Плескач назавжди збережеться в наших серцях!

Колектив редакції газети «Нове життя»