Версія для друку Версія для друку

Василь Турянин: «Про водників найчастіше згадують тоді, коли район потерпає від паводків»

Напередодні Дня працівників водного господарства заступник голови Іршавської міської ради Іван Васильцюн зустрівся із працівниками Іршавської експлуатаційної дільниці Берегівського міжрайонного управління водного господарства.
Про роботу колективу розповів начальник Берегівського МУВГ Василь Турянин. Він сказав, що про водників найчастіше згадують тоді, коли район потерпає від паводків. Незважаючи на воєнний стан, колектив навіть у теперішніх складних умовах працює високоефективно, злагоджено, успішно справляється із виконанням покладених на нього завдань.
До присутніх від імені і за дорученням голови Іршавської міської ради Віктора Симканинця звернувся заступник міського голови Іван Васильцюн.
За вагомий особистий внесок у розвиток водного господарства кращих з кращих нагороджено грамотами та подяками Іршавської міської ради та Басейнового управління річки «Тиса». Серед відзначених − Христина Бердар, ПетроКвак, Іван Кебелеш, Іван Роман, Василь Петенько, Василь Горзов та Михайло Дубровка.

Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар