Версія для друку Версія для друку

Ветерани залишаються в строю.

На минулому тижні в Іршаві зібралися члени президії ради районної організації ветеранів України. Засідання відкрив очільник організації Петро Король, який запропонував вшанувати пам’ять полеглих в російсько-українській війні хвилиною мовчання.
У своєму виступі Петро Васильович зазначив, що вже третій рік доводиться працювати в надзвичайно складних умовах. Спочатку була пандемія коронавірусу, тепер російсько-українська війна. Та все ж організація продовжує працювати. Петро Король щочетверга проводить прийом громадян, намагається, звісно, по можливості вирішити наболілі ветеранські проблеми. Член президії Михайло Ціцак порушив проблему освіти в теперішній час. Особливо сутужно доводиться учням молодших класів. Навчання в режимі онлайн, можливо й добре, але це, на його думку, йде на шкоду школярам. Учням потрібне живе спілкування із вчителем, особливо важко доводиться першачкам, які тільки-но вчаться читати і писати.
Михайла Ломагу турбує питання фермерства. Своїми думками поділилися також члени президії районної ради ветеранів: Василь Ловска, Петро Пітра та Людмила Митровцій.
Про роботу територіальної громади розповів Іршавський міський голова Віктор Симканинець. Він подякував учасникам зібрання, за ту роботу, яку вони проводять на благо рідної Вітчизни. Хоча проблем у них вистачає, наголосив керівник міста, однак вони залишаються в строю. Потім присутні взялися за вирішення організаційних питань. Замість вибувшого Івана Митровція було запропоновано ввести до складу президії районної ради голову районної ради людей з обмеженими фізичними можливостями Михайла Ісака, а головою Луківської сільської організації ветеранів − Олександра Фанту.
А потім настала найурочистіша мить – Віктор Симканинець вручив членам президії Пам’ятні відзнаки з нагоди 35-річчя від Дня заснування організації ветеранів України.
Повсякчас до таких акцій долучаються благодійники: Петро Станко, Сергій Лупак та Олександр Дешко.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар