Версія для друку Версія для друку

З ПАСХАЛЬНОЇ ВІДПУСТКИ − НА ФРОНТ ІЗ ПОДАРУНКАМИ!

Наш земляк Михайло Боднар «Чуб» цими днями побував вдома. Командування 112-ої бригади, у якій служить колишній АТОшник, нагородило командира взводу короткотерміновою відпусткою на Пасху. Перед від’їздом у військову частину фронтовик зустрівся зі своїми колишніми бойовими побратимами, членами громадської організації «Захисники рідної Вітчизни» − осійчанином Віталієм Чорним та Василем Худаном із Кам’янського. Обидва учасники антитеростичної операції 2014-го року тепер волонтерять і впродовж останнього часу зібрали значну суму коштів.
− Для нас це перша така практика, − ділиться своєю історією Віталій Чорний. – Різні люди вносили різні суми: мінімальний внесок становив 500 гривень, максимальний – 200 доларів США.
− Ми знали, що хлопцям на передовій потрібні берци, – продовжує наш діалог Василь Худан. – Виявилося, що придбати їх у Європі не так уже і легко. Допомогли наші ж таки земляки за кордоном.
Окрім берців, хлопці передали через «Чуба» його бійцям ще й так необхідні тепловізор та генератор.
Обидва вони продовжують цю благородну справу і тому звертаються до небайдужих жителів і надалі переказувати гроші на карточку Віталія Чорного №5168745031120097.
У планах волонтерів придбати позашляховик.

Богдан ГРИНЮК.

Ваш отзыв

Ваш коментар