Версія для друку Версія для друку

ВШАНУВАЛИ БУДИТЕЛЯ НАШОГО ДУХУ

У великодню суботу в Мукачеві представники громадськості краю вшанували чергову передювілейну річницю народження Олександра Духновича. Автор гімну нашого краю, будитель духу народу, з якого починається відлік самоусвідомлення мешканців краю, як живої гілки великого і розлогого дерева українського народу.
Сьогодні вкотре, і дай боже востаннє, на теренах відстоючої на фронті із рашистською ордою держави проходить перейменування вулиць і площ із поверненням до власного коріння, до своїх, істинних і величних постатей у історії. Тож не гріх і нам подивитися знову на назви наших вулиць у населених пунктах. Чи в багатьох із них присутній Олександр Духнович.
На світлині: зліва – направо Іван Крафчик – голова правління Мукачівського товариства «Молоді пудкарпаські русини»; керівник зразкового фольклорного ансмблю «Кирниченька» Едіта Канчій-Токар; Микола Бобинець – член Світової ради русинів, голова правління Крайового общества «Пудкарпатські русини»; Петро Куцкір – керівник фольклорної групи «Бетяри», а поруч із Будителем брат та сестра Вінари – Ярослав і Елеонора – учасники «Кирниченьки».

Богдан ГРИНЮК.

Ваш отзыв

Ваш коментар