- Нове життя - https://nz-ir.com -

РЕДАКЦІЙНА ЛОТЕРЕЯ ОБ’ЄДНУЄ

На цей раз лотерейний приз дістався нашому майже піввіковому передплатнику, почесному іршавчанину Володимиру Денисовичу Ізаю.
Як повідав у короткому інтерв’ю щасливий володар картини, районну газету «Нове життя» у далекому 1954-ому році розпочав передплачувати ще його батько, вчитель біології Денис Васильович. Він, до речі, був багато років поспіль не тільки постійним читачем, але і активним дописувачем.
Сам Володимир Денисович став незмінним передплатником Іршавського часопису із 1975-го року, коли повернувся на малу батьківщину після військової служби і розпочав лікарську практику у місцевій клініці. Володимир Денисович не тільки перейняв естафету від батька у прихильності до районки, але з тих пір він вірний традиції обов’язково передплачувати газету на рік.
Так уже сталося, що його виграш авторська акварель ще одного нашого багаторічного друга – знаного скульптора, митця, коріння якого у мальовничому і знаному гірському селі Суха Василя Білея.
Як запевнив нас В.Д.Ізай, вручений йому самим автором редакційний приз займе почесне місце поруч із іншими картинами відомих художників краю.

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ.