Версія для друку Версія для друку

РЕДАКЦІЙНА ЛОТЕРЕЯ ОБ’ЄДНУЄ

На цей раз лотерейний приз дістався нашому майже піввіковому передплатнику, почесному іршавчанину Володимиру Денисовичу Ізаю.
Як повідав у короткому інтерв’ю щасливий володар картини, районну газету «Нове життя» у далекому 1954-ому році розпочав передплачувати ще його батько, вчитель біології Денис Васильович. Він, до речі, був багато років поспіль не тільки постійним читачем, але і активним дописувачем.
Сам Володимир Денисович став незмінним передплатником Іршавського часопису із 1975-го року, коли повернувся на малу батьківщину після військової служби і розпочав лікарську практику у місцевій клініці. Володимир Денисович не тільки перейняв естафету від батька у прихильності до районки, але з тих пір він вірний традиції обов’язково передплачувати газету на рік.
Так уже сталося, що його виграш авторська акварель ще одного нашого багаторічного друга – знаного скульптора, митця, коріння якого у мальовничому і знаному гірському селі Суха Василя Білея.
Як запевнив нас В.Д.Ізай, вручений йому самим автором редакційний приз займе почесне місце поруч із іншими картинами відомих художників краю.

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар