Версія для друку Версія для друку

Шкільний загін «Пошук»

Краєзнавство в школі є одним із джерел виховання гідних громадян України. Особливістю краєзнавства є те, що саме учні під керівництвом учителя здійснюють пошук різної інформації про рідне село, його мешканців, заснування та цікаві факти. Саме такі пошуки допомагають дітям усвідомити нерозривний зв’язок, єдність історії та сьогодення країни, визнати своїм найпершим обов’язком чесно стати гідним послідовником кращих традицій краю.
Уже на протязі декількох років у Брідському ЗЗСО І-ІІІ ст. існує шкільний загін «Пошук» під керівництвом вчителя історії даної школи Огар І.В. Саме цей загін веде активну пошукову роботу про своє село, його заснування, видатних жителів, які прославляли та прославляють його.
На початку роботи учні з цікавістю брали, інтерв’ю, у своїх бабусь та дідусів, а ті в свою чергу з натхненням розповідали своїм онукам про героїчні події під час Другої Світової війни, та участь у ній односельців. Спогади учасників бойових дій неабияк розчулювали юних пошуковців. Саме дякуючи таким спогадам у школі була створена Книга пам’яті, в якій свідчення очевидців переносять нас у важкі воєнні часи.
Цікавинкою для учнів стала інформація про те що жителі Броду брали участь у битві на Красному полі, що під Хустом.
На території школи стоїть пам’ятник загиблим воїнам-односельцям, з викарбуваними іменами загиблих, біля якого учні школи на день Перемоги віддають шану.
Сучасна молодь має чим гордитись бо уродженці села працювали і працюють у різних вузах Ужгорода та Львова.

Михайло ЛОМАГА,
с. Брід.

Ваш отзыв

Ваш коментар