Версія для друку Версія для друку

У неділю в Іршаві проведено Хресну ходу

Із початку російсько-української війни у православних храмах щоденно проводяться молебні за наше українське військо та народ.
Минулої неділі після завершення святої Літургії у місті над Іршавкою відбулася Хресна хода. Розпочалася вона із Свято-Іллінського храму м. Іршава і далі направилася до Свято-Петро-Павлівського храму. Ходу очолювали настоятелі православних храмів: протоієреї о. Михаїл Юрина з священиками і о.Василій Ігнат. Християни молилися за те, щоб Всемилостивий Господь дарував мир нашій багатостраждальній державі Україні, війську та народу
Хресна хода з молитвами,у якій взяли участь понад сотня православних християн міста та біженці із східних областей України, пройшла центральною вулицею до Пам’ятного хреста, що на околиці Іршави, де відбулося богослужіння.
З давніх-давен Православна Церква проводить Хресну ходу. У всі часи церква поділяла разом із своїм народом радість і горе. У дні всенародного лиха, хвороб, війн посилюється молитва православних християн за мир, благодать Божу і здоров’я народу.
У понеділок протоієрей Василій Ігнат з представниками церковної громади поблизу хрестів міста провів молебні з освяченням їх святою водою.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар