Версія для друку Версія для друку

Ще одна цеглинка у фундамент нашої Перемог

Свій посильний вклад у перемогу над російським агресором внесло і закарпатське село Приборжавське. На пропозицію активістів села було оголошено добровільний збір коштів, які мали піти для потреб нашої армії. Лише за декілька днів дана ідея отримала активну підтримку, до якої долучилися вірники місцевого Свято-Покровського православного храму, педагогічний та трудовий колектив Приборжавського ЗЗСО, працівники державних установ, приватні підприємці та пересічні жителі села. Не стали осторонь і тимчасові переселенці, які на даний час проживають на території села та долучилися до збору коштів. І результат не забарився – за декілька днів зібрано більше 70 тисяч гривень. Також до цієї суми ще 30.000 грн додав наш односелець Іван Кузьма, який на даний час знаходиться за кордоном.
На ці кошти для бійців 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади було придбано потужний автомобіль-позашляховик Nissan Terrano (3.0 D. 4х4) додатково укомплектований автоматичною лебідкою та фарами. Окрім цього, від благодійної організації «Медичний корпус» (організатор збору наш односель Іван Матішинець та Володимир Бажо) для бійців безкоштовно передано 21 спальний мішок, 2 каремати, декілька коробок медикаментів (кровоспинні бандажі, бінти, лейкопластирі, ліки), засоби особистої гігієни, одноразові рукавиці, бактерицидні серветки та антисептики, консерви та інше. Окрему коробку із необхідними речами, які потрібні у польових умовах укомплектовано із гуманітарної допомоги, яка надійшла від федеральної землі Бургенланд, Австрія (координатор Фрідріг Унгер та наш односелець Йосип Маланка). До цього переліку громада села ще додала сигарети та декілька пакетів різних смаколиків.
Перед відправкою автомобіль освятив приходський священник о.Олександр Ряшко та висловив побажання скорішої перемоги та відновлення миру на нашій землі. Сьогодні автомобіль та увесь вантаж було доправлено до військової частини та передано командуванню.
Щира подяка усім причетним. У черговий раз ми довели – РАЗОМ – МИ СИЛА. Віримо, що наш маленький вклад допоможе зберегти життя нашим захисникам та наблизити Перемогу і мир на нашій благодатній землі.
P.S. Звіт про зібрані кошти та детальний перелік всіх витрат знаходиться у працівників сільської ради.
P.P.S. Всі благодійні кошти, які поступили пізніше і продовжують надходити зараз будуть використані у майбутньому для допомоги нашим бійцям.

Андрій СВІТЛИНЕЦЬ.

Ваш отзыв

Ваш коментар