Версія для друку Версія для друку

Не «працюйте» на ворога!

Необережне поводження людиною з вогнем у лісі нерідко може завершитися справжньою трагедією. Доволі часто причиною лісових пожеж є антропогенний вплив на довкілля: спалювання сухої трави, кинутий недбало недопалок, не загашене багаття.
Саме тепер, коли пожежонебезпечний період в активній стадії, людям слід пам’ятати та дотримуватись правил пожежної безпеки під час відпочинку в лісі. Враховуючи всі ці та інші фактори і зважаючи на довготривалий період сухої погоди, працівники ДП «Довжанське ЛМГ» ведуть активну роботу по готовності та підтриманню пожежного інвентаря і всіх наявних засобів гасіння в належному стані.
Часто причиною лісових пожеж стає людський фактор. Спалювання сухої трави, кинутий недопалок, незагашене багаття, недотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісі можуть стати причиною справжньої екологічної катастрофи.
У зв’язку з цим, Управління ДСНС України у Закарпатській області, працівники лісової охорони закликають мешканців регіону не випалювати стерню на полях, утримуватися від відвідування лісових масивів у цей період та за обставин, що склалися на сьогодні.
Для запобігання можливого виникнення пожежі, необхідно знати й дотримуватися наступних правил:
не розводити багаття у хвойних молодняках, у місцях з наявністю сухої трави, на ділянках лісу, де багато повалених дерев та в лісосмугах. Розводити багаття потрібно на відкритих, спеціально обладнаних місцях, попередньо їх обкопавши або обклавши камінням. Перед виходом з лісу багаття необхідно залити водою або засипати землею;
– не кидайте палаючі сірники й недопалки на землю;
– не паліть і не користуйтеся відкритим вогнем поблизу легкозаймистих рідин та матеріалів.
Шановні жителі та гості Іршавщини!
Просимо вас дотримуватись правил пожежної безпеки в лісах, не допускати вогню у лісі, у випадку виявлення лісових пожеж негайно повідомляти за номером «101»
***
Щороку працівники державних організацій у функціональних обов’язках яких передбачена протипожежна охорона довкілля застерігають жителів від спалювання сухої трави та кущів. Проте, теперішня ситуація у період військового стану ставить перед громадянами особливі вимоги:
проявіть свідомість, не створюйте додаткову напругу у роботі ДП «Довжанське лісомисливське господарство» та структурних підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій України.
Задумайтеся!
Ваші підпали потенційно працюють на ворога: щоденні виїзди спецавтомобілів на гасіння – лишні використані літри пального, якого і так не маємо в надлишку.

Ваш отзыв

Ваш коментар