Версія для друку Версія для друку

ДОВЖАНСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРГРОМАДА ПЕРЕДАЛА ПОЗАШЛЯХОВИК ЗІ СПОРЯДЖЕННЯМ 128-Й БРИГАДІ

Голова Довжанської об’єднаної тергромади Хустського району Віктор Симканич 6 березня передав 128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді позашляховик Jeep Grand Cherokee. Потужну американську машину для передової купили на кошти, зібрані небайдужими громадянами ОТГ.
Перед тим, як передати її нашим бійцям, автомеханіки повністю перевірили
ходову частину, замінили мастило в двигуні, «взули» джип у високопрохідну
гуму й протестували його, здійснивши автопробіг у гори. Багажник і салон машини наповнені ковдрами, карематами та іншим спорядженням, необхідним для гірських штурмовиків.
Подарунок прийняв особисто т. в. о.командира 128-ї бригади підполковник
Андрій Грузинцев (на фото із В. Симканичем). За кілька днів позашляховик
поїде в зону бойових дій для одного з підрозділів Закарпатського легіону.
Того ж дня підприємець із Ужгорода Іван Фізел привіз уже другу партію допомоги для 128-ої бригади – великі тюки з ковдрами, військовими кофтами,
шкарпетками, а також партію медикаментів: аптечки й дефіцитні та вкрай необхідні на передовій кровоспинні препарати, знеболюючі ліки тощо. Допомогу для наших бійців разом із І.Фізелом закупили й привезли з Угорщини кілька підприємців із обласного центру.
А ось мешканка Німеччини, колишня журналістка з Ужгорода Сана Ганке передала тактичне взуття й обмундирування: мілітарні футболки, головні убори, рукавиці, ремені, балаклави тощо.
Тим часом депутат обласної ради Василь Федурцьо організував доставку з Чехії оргтехніки (двох ноутбуків) для пресслужби 128-ї бригади.
Як інформує відповідальний за взаємодію з медіа майор 128-ї ОГШ Закарпатської бригади Ярослав Галас, це лише короткі епізоди, які ілюструють масштабну допомогу для Збройних сил України від цивільного населення. Котре хоч і залишається в тилу чи навіть за кордоном, але своїми конкретними діями долучається до перемоги над російським агресором.

Ваш отзыв

Ваш коментар