Версія для друку Версія для друку

Діти України хочуть миру!

Сьогодні кожен українець − дорослий і малий, робить все що може, для порятунку рідної землі.
− У ці дні, − розповідає директор Чорнопотіцької ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ярослава Глеба,− коли на нашу країну віроломно напав ненависний ворог, працівники школи, учні та їх батьки збирають та відправляють продукти, ліки, ковдри, кошти для військових, які захищають Вітчизну від російських загарбників. Нелюди, інакше їх назвати не можна, нанесли великий удар по нашій інфраструктурі – скидають смертоносні снаряди на лікарні, школи, жителі міст і сіл змушені покидати свої рідні будинки і втікати на Захід України та за кордон.
Чорнопотіцькі школярі разом із дорослими плетуть маскувальні сітки, надсилають малюнки та обереги воїнам-захисникам, пишуть вірші, записують відео та підтримують тих хлопчиків та дівчат, які перебувають в укритті під обстрілами.
− Довжина сітки складає 75 квадратних метрів, − продовжує розмову Я.Глеба. − Її для армії виготовляли майже 20 учителів та 40 діточок. Це дуже скрупульозна робота. Але кожен намагається внести свою часточку серця для перемоги над ненависним ворогом.
Юні художники під керівництвом члена народного районного об’єднання художників «Колорит Боржави» Лариси Щоки зробили десятки малюнків, які надішлють у зону бойових дій нашим воїнам. У них відображено роздуми хлопчиків і дівчаток про наше сьогодення, війну, яка охопила Схід України та мрію про безхмарне, голубе небо і мир, який настане на нашій землі. А ще подяка тим, хто наразі із зброєю в руках захищає нашу землю.
Діти України мріють про мирний і світлий сонячний день!
Ми переможемо!

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар