Версія для друку Версія для друку

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ЛЕГІОН НИЩИТЬ ВОРОГА ТА ЙОГО ТЕХНІКУ і захоплює трофеї − від танків до документів

Упродовж 1 березня підрозділи 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади знову мали кілька зіткнень із ворогом, у результаті одного з них росіяни хаотично відступили, кинувши навіть непошкоджену бойову техніку.
Трофеями наших військових стали два танки, два БТРи і три вантажівки з боєприпасами. Відступ росіян мав панічний характер, оскільки покинута техніка не має жодних бойових пошкоджень. Із огляду на маркування (біла літера Z), 128-й бригаді намагалися протистояти східні сили ЗС Росфедерації. Відтепер ця техніка служитиме Збройним Силам України й працюватиме проти колишніх господарів, інформує відповідальний за взаємодією з медіа майор 128-ї ОГШ Закарпатської бригади Ярослав Галас.
Загалом у ході останніх зіткнень наші бійці взяли багато трофеїв, серед яких особисті речі, амуніція, бронежилети, каски, купа рацій, засобів зв’язку й різного допоміжного обладнання. А ще чимало документів − паспорти РФ, військові посвідчення, водійські права тощо. Судячи з них, військові росармії воюють пліч-о-пліч із бойовиками так званих «ЛНР» та «ДНР», яких використовують як гарматне м’ясо. Однак обидві сторони − і росіяни, і сепари з ОРДЛО − здаються бійцям 128-ї бригади.
До речі, після одного з недавніх боїв нашому Закарпатському легіону дісталася новітня зброя росармії − великокаліберна снайперська модернізована гвинтівка АСВК-М «Корд-М». Вона оснащена оптичним тепловізійним прицілом, що витримує двогодинне занурення у воду й стійкий до жорстких кліматичних умов. АСВК-М створена кілька років тому конструкторами збройного заводу ім. Дєгтярьова в м. Ковров (Володимирська область РФ). Її параметри вражають: калібр 12,7 мм, прицільна дальність 2000 метрів, вага − 11,2 кг, довжина ствола − 1 метр. Гвинтівка офіційно прийнята на озброєння росармії в кінці 2016-го, а перші партії були відправлені в бойові частини в 2017-му. Розрахована для підрозділів спеціального призначення, а також повітряно-десантних військ і снайперів гірськострілкових бригад.
Гвинтівка практично новенька й використовувалася хіба на навчальних стрільбищах. Гірські піхотинці висловлюють подяку російському військово-промисловому комплексу за дорогий подарунок і обіцяють використати АСВК-М за прямим призначенням із найвищим ефектом. Тобто, відправлять на той світ максимум ворогів.

Ваш отзыв

Ваш коментар