Версія для друку Версія для друку

У Іршавській ТГ – 270 біженців

Ще на минулому тижні ніхто б і не подумав, що так різко зміниться ситуація в країні. Віроломний напад російських військ на Україну докорінно змінив наше життя. Щодня ми бачимо по телевізору, як ворожі солдати вбивають наших мирних жителів, особливо людей похилого віку і дітей, руйнують села і міста, добралися навіть до Києва.
Але український народ дружно став на захист рідної землі. Наша армія одну за одною відбиває ворожі атаки. Знищено десятки російських літаків, танків, бронетехніку, вбито понад 4 тисячі солдат.
А в той же час на Західну Україну масово ринули жителі східних областей. На 1 березня в Іршавській територіальній громаді поселилося 270 біженців. Це в основному жінки і діти із Одеської, Харківської, Херсонської, Київської, Запоріжської та інших областей. Вони поселилися на базі Центрального табору туристичного активу учнів України с. Осій, в Ільницькому ліцеї, у загальних навчальних закладах, гуртожитках Ільниці та Загаття, готельних комплексах ТГ. Усе робиться для того, щоб переселенці мали воду, їжу і речі першої необхідності. Адже там чимало малят, яким потрібна першочергова допомога.
Усі чоловіки віком від 18 до 60 років, які прибули до нас, як вимушено переміщені особи, повинні ставати на облік і за потреби захищати областьу лавах територіальної громади.
Із 1 березня ц.р. на території Іршавщини заборонено роздрібну торгівлю алкоголем та речовинами, виробленими на спиртовій основі. Таке рішення прийняла рада оборони Закарпатської області у зв’язку з дією воєнного стану.

Василь ШКІРЯ 

***
У межах двох сотень так само біженців прийняли Довжанська, Білківська, Зарічанська територіальні громади, у яких пропорції дітей-жінок-чоловіків та інвалідів приблизно однакові. Всіх їх розселено у приватному секторі. Адреси їх попереднього проживання: Київ, Словянськ, Харків, Донбас, Одеса, Черкаси, Херсон та ін.
Налагоджено організований збір гуманітаної допомоги.

Ваш отзыв

Ваш коментар