Версія для друку Версія для друку

Іршавщина теж причетна до олімпійського руху

Сноубордистка Аннамарі Данча-Чундак, член української збірної на Зимових олімпійських іграх, які завтра відкриваються в Китаї має коріння із нашої Дунковиці.
А походить вона із роду Кенезів, які тут оселилися ще тоді, коли в селі будували церкву. Кажуть, що були мадярами. Частина з них завела тут свої сім’ї. В одній із таких, багатодітних родин Юрія Кенеза, якого в селі називали мадяром, виросла бабуся спортсменки Ганна. Все своє життя працювала медсестрою в Берегові, за чоловіка мала інженера Олександра Торішнього. Там і народилася мама сноубордистки Марина, яка під час навчання на матфаці УжНУ так захопилася зимовими видами спорту, що стала тренером. Разом із чоловіком, Михайлом Чундаком вони не могли жити без спорту, без гір. Так і виростала Аннамарі (її ім’я складається з імен двох бабусь – Анни та Марії). Мама була і залишається досі її головним тренером.
Батько спортсменки прожив недовго, тяжка хвороба вкоротила йому віку. Чоловік Аннимарі – Олег Данча – юрист, теж палкий прихильник зимового спорту, виховують донечку – другокласницю.
Отже, вболіваємо за своїх!

Вл. Інф.

Ваш отзыв

Ваш коментар