Версія для друку Версія для друку

Відповідальні перед поколіннями

Щороку, 22 січня, ми відзначаємо День Соборності України! Саме цього дня був ухвалений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.
У січні 1919 року, усвідомлюючи свою велику відповідальність перед майбутніми поколіннями, українці засвідчили прагнення рухатися власним шляхом, і перед усім світом заявили: соборній та незалежній Україні – бути. І постала єдина, соборна Українська держава.
У переддень цієї дати, на центральній площі міста відбувся урочистий мітинг. Участь у заході взяли міський голова Віктор Симканинець, заступник міського голови Іван Васильцюн, представники громадських організацій, керівники структурних підрозділів та установ, керівники правоохоронних органів та громадськість міста. Розпочали захід з покладання квітів до пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної сотні та загиблим в АТО». Хвилиною мовчання було вшановано всіх полеглих за волю та незалежність України.
 Короткий екскурс у події 22 січня 1919 року зробив директор зразкового історико-краєзнавчого музею МЦПО Андрій Світлинець.
З нагоди важливої події для нашої держави прозвучав вірш «Січневий вітер» у виконанні Богдани Шпеньович, учасниці зразкового музично-драматичного театру «Пролісок» МБК (кер. Філеш В.В.).Учні Іршаського ліцею №1 розгорнули жовто-блакитний прапор та пронесли його центральною площею міста. Урочиста подія закінчилась державним гімном України та загальним фото.

Прес-служба
Іршавської міської ради.

Ваш отзыв

Ваш коментар