Версія для друку Версія для друку

ВАКЦИНАЦІЯ … і не тільки від коронавірусу

Цими днями до кабінету Іршавського міського голови Віктора Симканинця завітала представницька делегація із важливою місією. До її складу входили начальник Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської обласної державної адміністрації Роман Молдавчук, консультантка з комунікацій ЮНІСЕФ-Україна Світлана Кісільова, регіональна координаторка кампанії з імунізації від поліомієліту Олена Верстюк-Шарапа та заступник голови Ужгородської РДА Віталій Дупин.
Як зазначили члени представницької групи, за, безперечно, злободенною і всеохоплюючою кампанією по вакцинації населення від коронавірусу, в деякій мірі у різних регіонах краю дещо зменшилася увага до профілактичних заходів стосовно інших захворювань, інколи, не менш небезпечних. Так, зокрема, за словами згаданих уже фахівців, варто актуалізувати увагу влади, керівників закладів охорони здоров’я місцевого рівня, освіти, батьків та громадськості до щеплення вакциною від поліомієліту.
Окрім згаданих учасників зустрічі, на ній виступили начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту Іршавської міської ради Єлизавета Яцканич та головний лікар КНП «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксана Булеза. Вони надали аналіз у цілому по громаді та по окремих населених пунктах, у тому числі таких як: Собатино, Іршава, Чорний Потік, Ільниця, Осій та інші.
У ході ділового обміну думками було знайдено спільні точки зору на процес щеплення від поліомієліту у населених пунктах територіальної громади, вироблення оптимальних строків для досягнення необхідного рівня відсотку щеплення від цього захворювання серед дітей та шляхи співпраці із міжнародними структурами у поліпшенні матеріального забезпечення медзакладів.

Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар