Версія для друку Версія для друку

У Білках відкрили молитовний дім

У Білках добре знають і шанують багатодітну родину Антона Михайловича та Марії Василівни Ливрінц, їхніх дітей та онуків.
Антон Михайлович – корінний угорець, одружився на місцевій українці, спільно народили, виростили і вивели в люди восьмеро дітей: п’ятьох синів та трьох доньок, які, на втіху батькам, стали прекрасними спеціалістами. Господар багато років чесно трудився в колгоспі. Своїх дітей змалку привчав до праці. Усі вони здобули відповідну освіту.
Славетною людиною у селі став син Андрій. Він батько сімох дітей, а тепер дідусь для дванадцяти онуків. Завжди приходить на допомогу односільчанам.
Сільська влада виділила багатодітній родині ділянку під забудову у мікрорайоні Галаштів. Якщо подивитися з висоти пташиного польоту, то це має вигляд маленького містечка з добротними будинками, благоустроєними дворами, впорядкованими садами із засадженими різними сортами яблук, груш, вишень, персиків та морем квітів.
Не відстає від брата й Іван Антонович – душевна і добра людина. Він готовий віддати останнє заради добра інших людей. Відкрив стоматологічну клініку, де працює його син Віталій, про якого ширяться тільки добрі відгуки у Білках та за його межами.
А з 2 січня 2022 року за їх сприяння відкрито чудовий молитовний Дім євангельських християн, який став окрасою села та всього мікрорайону.
Будівництво дому розпочалося в червні 2015 року. Зал розрахований на 350 чоловік.
Будинок зведено на благодійні внески.
…І ось минулої неділі на 10 год. київського часу почали сходитися учасники святкового дійства майже з усієї області.
У переповненому залі богослужіння розпочав і вів пресвитер Іван Іванович Білак.
Із великим успіхом виступили духовні хори сіл Заріччя та Білок під керівництвом Ольги Меренич та Василя Гозди.
На зібранні з привітаннями виступили І.І.Бабич – голова місіонерського товариства «Благая вість», В.С.Зейкан – голова Білківської ОТГ, В.Ф.Штумф – архітектор, П.І.Станко – депутат обласної ради та ін.
Диякон Іван Антонович Ливрінц щиро подякував усім за участь у відкритті дому, привітав усіх із новим 2022 роком, побажав міцного здоров’я і довголіття.
Керівник товариства «Благая вість» І.І.Бабич вручив бажаючим духовну літературу: Біблію, книги, календарі на 2022 р. Присутні довго не розходилися, фотографувалися на пам’ять. Всі були дуже задоволені.

Петро ПІТРА,
с. Білки

Ваш отзыв

Ваш коментар