Версія для друку Версія для друку

Ветерани завжди служили хорошим прикладом для молодого покоління

На минулому тижні в актовій залі міської ради відбулося чергове засідання президії районної ради ветеранів Іршащини. У його роботі взяли участь голова первинної організації райспоживспілки Іван Воскобійник, заступник голови районної ветеранської організації Денис Білинець, голови первинних організацій: м.Іршава − Ігор Берегій, с.Імстичова − Михайло Ціцак, с.Приборжавське − Павло Світлинець, с.Білки − Петро Пітра, с.Брід − Михайло Ломага, член президії Василь Ловска та ін.
Відкрив і вів засідання ради її голова Петро Король. Він доповів про проведену роботу за 2021 рік, вказав на позитивні напрацювання та досягнення. Зокрема, протягом поточного року надавалася практична допомога хворим, бідним і обездоленим, наголосив на проблемних питаннях, які доведеться вирішувати найближчим часом. Це − поліпшення соціального становища та покращення життя ветеранів. Уповають ветерани на пенсійне забезпечення, високі тарифи на газ і електроенергію та пасажироперевезення. Про гідне життя доводиться тільки мріяти.
Перед присутніми виступив також Іршавський міський голова Віктор Симканинець, який розповів про значну роль ветеранів у житті району, їх вклад у розвиток промисловості, сільського господарства, медицини, освіти і культури. Водночас він наголосив, що вже будучи на заслуженому відпочинку, вони служать хорошим прикладом для молодого покоління.
Із славними ювілеями присутні привітали членів президії районної ради ветеранів Петра Пітру та Павла Світлинця, яким недавно виповнилося відповідно 80 та 85 років, побажали їм міцного здоров’я, щастя, добра, довголіття, оптимізму і гарного настрою.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар