Версія для друку Версія для друку

Головну роль у виставі «Хитрий вуханчик» зіграв внук казкаря

Одразу дві вистави за п’єсами Василя Шкірі поставили вихованці Іршавського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2.
Вчительки: Тетяна Михайлівна Вовканич та Яна Василівна Магурська з 1-А класу та з 2-А класу облюбували «Мамину науку»та «Хитрого вуханчика». Цікаво, що головну роль у одній з вистав зіграв онук письменника Станіслав Яцура.
Після театралізованого дійства Василь Васильович відповів на запитання зацікавлених глядачів та юних артистів.
− Що ми закладемо у свідомість маленької дитини, залишиться з нею назавжди і стане з часом поведінкою, характером, зрештою, її долею, − сказав казкар. − А кожному татові і кожній мамі хочеться, щоб їх дитина була щасливою, розумною і успішною у своєму житті. Щоб мати щастя і радість від своїх діточок, потрібно турбуватися про них. Адже недарма народна мудрість говорить, що якщо твої плани на рік, то сій жито, якщо на десятиліття – сади дерева, а якщо на вік – то виховуй дітей. Це намагаюся донести до читача і в своїх творах.
У казці «Хитрий вуханчик» злий, ненажерливий Вовк отримав по заслузі, а Зайчик залишився цілим і неушкодженим, бо він перехитрив Сіроманця. Повчальною для дітей є і казка «Мамина наука», де вона вчить своє дитятко бути чемним і ввічливим, поважати старших.
Перед присутніми виступила також директор школи Ганна Юріївна Гичка. Вона сказала, що хлопчиків і дівчаток слід виховувати теплим, ласкавим словом і гарним власним прикладом змалку. А говорити потрібно з дітьми без крику, терпляче і добротою в серці.

Василь КУЗАН,
голова обласної організації
Національної спілки
письменників України

Ваш отзыв

Ваш коментар