Версія для друку Версія для друку

Іршавщина – коротким рядком

20 грудня відзначається День вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та Національної поліції України.
Урочисте зібрання відкрив начальник відділення поліції №1 (м. Іршава) підполковник Василь Вурста, який привітав шановних ветеранів з їх святом. Відмітив, що Іршавська ветеранська організація одна серед кращих в області. У цьому є велика заслуга керівників ветеранської організації Михайла Станинця, Василя Микити та Ярослава Тодавчича й інших ветеранів, які проводять велику роботу, як серед ветеранів та пенсіонерів, так і сьогоднішніх правоохоронців. Із нагоди вшанування ветеранів ОВС Василь Вурста вручив ветеранам органів внутрішніх справ Івану Бізілі, Василю Химичу, Василю Симчері, Василю Микиті, Михайлу Білогорці грамоти. Крім цього під час урочистих заходів було відзначено відомчими нагородами та черговими спеціальними званнями ряд співробітників відділення поліції №1 (м.Іршава).
***
«Диво в День Миколая»: в Іршаві провели благодійний забіг.
У вівторок, 21 грудня, став особливим для учасників благодійного забігу «Диво в День Миколая», що відбувався в Іршаві. Близько півсотні бігунів вирішили долучитись до доброчинної ініціативи ГО «Ір-Біг» Ir-Run club, яка вже стала традицією. Рівно рік тому вперше було проведено благодійний забіг «Миколай для Миколи», який став дебютом організації масових заходів однодумців-співзасновників Ir-Run Club.
Цьогоріч серця бігунів бились в унісон, а ноги долали кілометри колоритного маршруту з Іршави до Собатина на підтримку молодого хлопця з с. Осій Володимира Пасхала, який після ДТП залишився прикутим до ліжка.
Завдяки кожному з вас вдалось зібрати у підсумку 18 400 грн.
***
У с. Сільце святий Миколай приїхав до дітей на електродрезині.
Миколай роздавав дітям солодощі на електродрезині. Співорганізатор акції Сергій Лупак розповів: це зробили для того, щоб роздати дітям цукерки на свято та водночас привернути увагу до Боржавської вузькоколійки. Ініціювали захід учасники проєкту «Крізь гори», які займаються відродженням вузькоколійки. Таку акцію зробили вперше у селі, каже співорганізатор Сергій Лупак. «Провели таку акцію, щоб дійсно створити дітям якесь свято, щоб воно їм запам’яталося, водночас, щоб привернути увагу, що через наше село проходить вузькоколійка, яка вже останні роки не працює. Але є люди, які хочуть відродити цю непогану ідею, щоб могли їхати й туристи, щоб і наші діти могли мати якісь розваги», – розповів Сергій Лупак.
***
Найбільше госпіталізованих хворих на COVID-19 закарпатців у Берегівській, Іршавській та Міжгірській лікарнях.
У лікарнях Закарпатської області перебуває 945 пацієнтів з COVID-19, 755 з них − на кисневій підтримці. За словами директора департаменту охорони здоров’я ОДА Анатолія Пшеничного, найбільше госпіталізованих хворих на COVID-19 закарпатців — у Берегівській, Іршавській та Міжгірській лікарнях. Анатолій Пшеничний пояснив: ці три медзаклади завантажені на 70%. Всього в області є 17 лікарень, в яких розгорнуті ковідні відділення. Через перевищення кількості госпіталізацій пацієнтів із COVID-19 наша область в помаранчевій зоні карантину. Показник становить 60,3 госпіталізацій на 100 тисяч населення при нормі 60 на 100 тисяч.

Ваш отзыв

Ваш коментар