Версія для друку Версія для друку

Віктор Микита: «Наше завдання – працювати для добробуту краян»

На нараді з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації новий очільник Закарпатської ОДА Віктор Микита окреслив основні напрямки роботи.
Серед пріоритетів – реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», вакцинація населення проти COVID-19, розвиток економічного потенціалу регіону та покращення екологічної ситуації.
«Завантаженість «ковідних» лікарень в області сьогодні становить 54 %, усі ліжкомісця забезпечені киснем. Ситуація відносно стабільна, однак необхідно нарощувати темпи імунізації, аби якомога скоріше подолати пандемію», – зауважив Віктор Микита.
За його словами, необхідно працювати й у напрямку розбудови інфраструктури, зокрема дорожньої, що сприятиме підвищенню туристичної привабливості Закарпаття і відповідно розвитку економіки.
Голова облдержадміністрації також наголосив на важливості розв’язання екологічного питання, адже стан навколишнього середовища безпосередньо впливає на якість життя краян і потік туристів у регіон.
«Багато перспективних локацій залишаються засміченими, зокрема твердими побутовими відходами, тож налагодження процесу їхньої переробки є одним із пріоритетних завдань», – підкреслив очільник області.
На нараді йшлося й про реалізацію програм з підтримки галузей спорту, освіти й культури в Закарпатті, підвищення цифрової грамотності населення та інше.
«Наше завдання – працювати для добробуту краян і спільними зусиллями розв’язати актуальні для області питання», – підсумував Віктор Микита.

Ваш отзыв

Ваш коментар