Версія для друку Версія для друку

«Миколая дожидаємо дарма часу не гаємо!»

У Комунальному закладі „Заклад дошкільної освіти №3 Іршавської міської ради ” відбулося зимове свято, присвячене Дню Святого Миколая, яке дошкільнята безмежно люблять. Вони з нетерпінням очікують 19 грудня , щоб зануритися в атмосферу чарівності і веселощів. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до малят з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Діти для Святого Миколая – найрідніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги, лагідного ставлення. Для них він і опікун, і заступник у біді, і привітний дідусь, що гладить по голівці, радує подарунками. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, книжки, а нечемним, щоб нагадати, як треба поводитися, – навіть різки. 
Вже стало доброю традицією відзначати це свято в стінах дошкільної установи. Підготовку до урочистостей малюки почали заздалегідь. Вихователі читали дітям казки та легенди про Святого Миколая, вивчали вірші, пісні, готували костюми. І ось настав цей радісний день. Організатори свята завідувач закладу дошкільної установи – Світлана Іванівна Петровці, музичний керівник – Наталія Михайлівна Барна, вихователі другої молодшої групи Ганна Ільківна Кляп та Наталія Вікторівна Ґозда, готуючись до свята Миколая подбали про казкове оформлення музичного залу. У залі було привітно, мило від дитячих щирих віршовано-пісенних розповідей про Миколая Чудотворця. Дошкільнята дізналися багато цікавого про Миколая, який прославлявся у народі своїми добрими справами і піклувався про дітей, про риси характеру – доброту, чуйність, милосердя, познайомилися з історією виникнення цього свята. Малята усіх вікових груп розповідали вірші, у яких просили у Миколая здоров’я для тата і мами, собі подарунків та щасливої долі для своєї родини та усієї України.
У ці передсвяткові дні у нашій установі було проведено засідання педагогічної ради на тему „ Виховання здорової дитини в сучасних умовах закладу дошкільної освіти ” у формі „ майстр-клас ”.
У рамках підготовки до педагогічної ради було сплановано різноманітні заходи роботи з педагогами та дітьми. Вихователем середньої групи Я.І. Фолучко було проведено відкрите заняття для педагогів закладу з „ Рецепти здоров’я для Карслона і малюків ”, вихователь старшої групи Н.Б.Теличко разом із своїми дітками взяли участь у майстер-клас „Мандрівка Морем Здоров’я” та вихователі усіх вікових груп презентували лепбуки з валеологічного спрямування.
У кінці виступу завідуюча дошкільної установи Світлана Іванівна Петровці привітала дітей із святом. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав діткам бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися. Коли малята отримували подарунки,  їх оченята світилися неймовірною радістю. Задоволені і щасливі малюки попрощались з гостем та запросили на наступний рік.
Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали  всі присутні. Ця подія залишить приємні спогади у пам’яті вихованців свята на довгий час.
Результатом такого свята був веселий сміх, радісні дитячі очі, атмосфера доброти і любові.

Ганна Фулитка,
вихователь-методист
КЗ»ЗДО №3ІМР.

Ваш отзыв

Ваш коментар