Версія для друку Версія для друку

«СПОРТ − ДЛЯ ВСІХ»

Користь спортивних заходів важко переоцінити. Вони розвивають в дитині всебічну особистість і привчають до активного і здорового способу життя. Діти завжди дуже трепетно чекають всіляких конкурсів, позаяк вони дають можливість виховати дух суперництва і відкрити всі свої таланти. А для дітей, які сьогодні навчаються інклюзивно та дітей з обмеженими можливостями − це нагода через ігри, розваги ближче познайомитися, поспілкуватися.
Крім того, подібні заходи дозволяють дітям розвивати свої комунікативні навички в суспільстві, спілкуючись і допомагаючи один одному в різних ситуаціях. Досвід показує, що навіть не дружні діти здатні знайти спільну мову, перебуваючи в одній команді.
У нашому ліцеї цей захід було проведено вперше, тому що не було інклюзивного навчання.
Спортивне свято тривало годину (дотримуючись рекомендацій роботи з такими дітьми), але не довше, так як діти швидко втомлюються і втрачають інтерес. Метою свята є пропагування здорового способу життя та любові до спорту.
До організації та проведення були залучені вчителі, асистенти вчителів, батьки, класні керівники учнів-учасників та діти вчителів, які мають відношення до цих дітей.
Проведено багато ігор ,естафет. Змагалися команди – діти проти дорослих, мішані команди, діти і дорослі. Найцікавішою була гра, пов’язана з казкою «Ріпка».
Діти і дорослі були і артистами, і спортсменами.
Батьки і вчителі побачили своїх дітей та вихованців у зовсім інших умовах − їх поведінку в незвичному колективі, з незнайомими дітьми.
Море задоволення від свята отримали всі присутні.
Окрасою заходу був виступ циркової студії «Весела арена» (кер.Н.Попович)
Всі діти, отримали солодкі подарунки, надувні кульки, цукерки.
Велика вдячність вчителям, батькам за допомогу в матеріальному плані.
Слід відзначити меценатів Олександра Куртинця та Валерія Лунченка, які надали дітям новорічні подарунки. За кульки велике спасибі Л. Раковці .
На завершення свята були гарячі пельмені від кафе «Іршавські пельмені» (підприємець Д. Сак)

Ольга Дзьома,
вчителька фізичної культури
Іршавського ліцею №1.

Ваш отзыв

Ваш коментар