Версія для друку Версія для друку

Дорогі брати і сестри!

У сьогоднішній складний для України час, коли щохвилини весь світ бореться з пандемією COVID-19, ми всі разом складаємо руки у молитві до Бога, просимо миру і спокою українській землі та здоров’я кожному українцю. 
Водночас, серед нас є сім’ї, для яких кожен день, кожна хвилина, це ще й боротьба за життя та здоров’я маленької дитини.
Як і попередні одинадцять років, звертаємося до Вас з надією на допомогу. Адже сім’ї, до яких постукала невимовна трагедія, – онкологічне захворювання у дитини, вкрай потребують Вашої підтримки!
На сьогодні, на жаль, трапляється так, що один день життя маляти коштує чималих коштів. Рак – не вирок, але лікування часто не під силу родинам. Тому переконливо просимо кожного з Вас не бути байдужим, підтримати діток, яких уразило онкологічне захворювання, не відвертатися від цієї біди. 
За інформацією онколога, станом на зараз, на обліку з новоутвореннями знаходиться 11 дітей, наймолодшій – 6 років, а старшому з цих діток виповнилось 18 років. На превеликий жаль, доводиться констатувати, що рак забрав життя дев’ятирічного хлопчика у 2014 році, перестало битися сердечко, п ‘ятирічної дівчинки в липні 2017 році, 2018 року ще одна втрата восьмирічного хлопчика з раком головного мозку, 2021 знову втрата – перестало битися серце ще одного хлопчика.               
Тому намагаємося достукатися до кожної християнської душі. Звертаємося до кожної християнської родини і переконливо просимо Вас дослухатися до нашого прохання, долучитися і підтримати сім’ї, котрих спіткало горе, сім’ї, у котрих діти страждають на онкозахворювання.
Долучіться до збору коштів, внесіть свою лепту у порятунок маленьких життів. Ці дітки заслуговують на щасливе і безтурботне дитинство. 
Акція «Розтопи своє серце – допоможемо дітям разом» триватиме 5 тижнів. Підсумок буде оголошено на благодійнму концерті 05 грудня, о 17.00 у залі Іршавського міського будинку культури. 
Зібрані кошти будуть вручені родинам хворих дітей.
Переконливо просимо, кошти зібрані прихожанами, принести у цей день або ж до 05.12.2021 передати їх організаторам, або у відділ освіти Іршавської ТГ.
Тільки так, всі разом, ми зможемо врятувати ці маленькі життя!!!
Зі щирою повагою та глибокими сподіваннями на співпрацю заради порятунку дитячих життів, організаційний комітет.
Рак не пішов на карантин!
Будь-яку інформацію можна уточнити за номерами телефонів:
097 90 71 180 – Юрій,
050 690 50 13 – Зора.

Ваш отзыв

Ваш коментар