Версія для друку Версія для друку

Наука про користь меду

Мед – унікальний засіб для покращення роботи залоз внутрішньої секреції, кровотворення, стану судин. Це пояснюється тим, що у ньому міститься оптимальна кількість цинку, заліза і магнію.
Особливо ж багатий мед на калій (у середньому понад 800 мікрограмів на грам). Завдяки цим компонентам солодкий нектар допомагає людям із серцевими недугами й запобігає розвитку цих патологій. А фолієва кислота, що міститься у меду, є незамінною для майбутніх мам, адже сприяє нормальному формуванню нервової системи дитини. Крім того, мед – це противірусний засіб. Він містить лізоцим – фермент, що руйнує клітинну стінку шкідливих мікроорганізмів.
Від вірусів захищає і забрус – це суміш воскових кришечок, меду та верхніх частинок бджолиних чарунок. У за брусі протимікробного лізоциму більше ніж у звичайному меді.
Ворогом шкідливих мікроорганізмів є і прополіс (бджолиний клей). Він знижує не тільки віруси, а й грибки, бактерії. А ще стимулює утворення антитіл у крові, чим збільшує здатність організму опиратися інфекційним захворюванням. Найефективніший проти вірусів – мед з прополісом.
За дослідженнями швейцарських вчених, бджоли можуть надати людству дієвий спосіб боротьби зі стійкими до ліків патогенів. У шлунках бджіл виявлено молочнокислі бактерії, що мають протимікробні властивості, здатні боротися з тими патогенними бактеріями, вірусами та інфекціями, проти яких звичайні антибіотики безсилі.
Вчені зазначають, що з давніх-давен було відомо про антимікробні властивості свіжого меду, і люди багато тисяч років користувалися ним для лікування різних ран, але вчені зацікавилися цими властивостями меду тільки зараз. Виявлено унікальну групу із молококислих бактерій, які присутні у свіжому меду та шлунках медоносних бджіл. Ці бактерії ефективні для лікування патогенних мікроорганізмів.
Дослідники наголошують, що цілющою силою володіє тільки свіжий мед, тому що в ньому містяться живі бактерії. Мед, який стоїть на полицях у магазинах, таких властивостей уже не має, тому що бактерії у ньому вже мертві.
Розрахунки щодо норм споживання меду прості: один грам меду на кілограм ваги (у чайній ложці – приблизно 10 грамів меду). Малят після одного року слід призвичаювати до меду потроху, починаючи з чверті чайної ложки на день. А дорослим радять кожного ранку натще і перед сном з’їдати декілька ложечок меду.
Щоб вибрати зрілий натуральний, якісний мед потрібно насамперед орієнтуватись на такі чинники: наприклад, водянистість меду і кислинка можуть свідчити про те, що його зібрали передчасно, недозрілим. Такий мед швидко закисає, довго не зберігається і корисних речовин у ньому менше. Якщо ж у меду домінує присмак карамелі, то це, ймовірно, минулорічний, розігрітий мед. А при розігріванні частина вітамінів, корисних ферментів та біологічно активних речовин втрачається! Тому, якщо є можливість дегустувати мед перед покупкою, робіть це. І купляйте мед лише у надійних продавців.

Юрій САМОРИГА,
пасічник.

Ваш отзыв

Ваш коментар