- Нове життя - https://nz-ir.com -

На Іршавщині стартував профорієнтаційний проєкт для безробітного населення та шукачів роботи «Ідея спрямована на успіх»

Проєкт розрахований на осіб, які бажають започаткувати власну справу: безробітна молодь, безробітні особи з числа учасників АТО/ООС, особи з високим рівнем мотивації до ведення підприємницької діяльності.
В ході реалізації даного Проєкту учасники ознайомляться зі світом професій, основними підходами щодо їх вибору, тенденціями на ринку праці, сучасними техніками пошуку роботи, можливостями набуття професій, відкриття власної справи, отримання додаткових вмінь та компетенцій. Вони візьмуть участь в різноманітних профорієнтаційних заходах: інформаційних семінарах, навчальних тренінгах, презентаціях роботодавця та економічних екскурсіях, тестуванні з метою визначення сфери професійної діяльності та професійної спрямованості, підприємницького потенціалу, професійно важливих якостей. Проведуть цікаві зустрічі з успішними підприємцями (фермерами), які поділяться власним досвідом, тонкощами ведення бізнесу, європейськими стандартами та власною історією успіху.
З більш детальною інформацією можна ознайомитись безпосередньо в Іршавській районній філії Закарпатського ОЦЗ за адресою : м. Іршава, вул. Набережна, 1в.