Версія для друку Версія для друку

Уродженець Довгого став актором у студії «Квартал 95»

Нещодавно у мережі з’явилася інформація, що молодий актор із Довгого відзнявся в черговому епізоді популярного скетч-шоу «Країна У». Ми вирішили поспілкуватися з Романом Батрином і дізнатися, як хлопцеві вдалося потрапити на телеекрани. Цікаво, що за професією Роман пожежник, але це зовсім не завадило йому стати успішним актором та моделлю, а, навпаки, додало певної родзинки і ще раз показало, що маючи талант і наснагу до роботи, кожен може досягти успіху.
– Романе, з чого розпочинали свій шлях на телебаченні?
– Після навчання почав працювати у студії «FreeDom», там познайомився з режисером, якого, до речі, звати Роман, і який знімав рекламу для Dinero з Віктором Павліком. Я там зіграв роль супергероя. Для мене спеціально шили костюм по особистих параметрах. Це був мій перший досвід у рекламі. До того часу більше працював як фотомодель, чим займаюся і зараз. Але це для мене було вау! Бо ролик «крутили» на телебаченні впродовж декількох місяців, що було надзвичайно приємно. З цього і розпочався мій шлях. Потім у мене була ще одна потужна реклама закарпатського пива, над якою працювали 5 днів. Там знімався з достатньо відомими акторами в Києві. Це був хороший досвід, після якого вирішив переїхати в столицю. І вже пів року проживаємо й працюємо з дівчиною тут.
– У скількох проєктах брали участь? Чим найбільше пишаєтеся?
– Кількість проєктів не рахував, бо брав участь і в групових, і в епізодичних та масових сценах. Знімався у ситкомі «Одного разу під Полтавою», скетч-шоу «Країна У», серіалі «Топтун», «Козирне місце» та ін. Зараз я головний антигерой у фільмі-бойовику, який Індія знімає в Україні.
– Як проходить знімальний день?
– Знімальний день може розпочатися як в шостій ранку, так і в третій ночі. Трапляються випадки, коли приїжджаєш, до прикладу, о першій ночі, а працювати починаєш аж о п’ятій. Тобто, чотири години сидиш і просто чекаєш. Так відбувається через погану організацію самого процесу.
– Чи траплялися якісь незвичні, кумедні ситуації на зйомках?
– Важко щось виділити, бо завжди трапляється щось кумедне. У програмах «Одного разу пів Полтавою» та «Країна У» режисером є Андрій Бурлака, який постійно жартує з акторами, тому процес проходить весело. Нещодавно, до прикладу, був такий момент. За сюжетом я мав поцілувати руку головної героїні, тоді відчув якийсь неприємний запах. Після зйомки вже звертаюся до неї: «У тебе чимось пахне з руки», вона відповіла, що це, напевно, антисептик. А чоловіки, що були збоку, кажуть: «Та то вона тією рукою в мусорці копирсалася». А в неї по сюжету дійсно була сцена, у якій вона щось шукала в смітнику. Я це не знав, і тому так прямо й сказав про неприємний запах. Подібні кумедні ситуації трапляються досить часто.
– Що найбільше подобається в роботі актором? А які виникають труднощі?
– Найбільше подобається в роботі актором, коли ти – головний герой, коли камера знімає тебе, а ще хороше ставлення (бо таке буває не всюди), смачна їжа, теплий вагончик і, відповідно, сам процес. Це вже круто, коли тебе погоджують на роль. Надзвичайно приємно також чути похвалу у свій бік. До труднощів можна віднести самопроби і кастинги. У одному з епізодів мене вдаряли ручкою в шию, треба було наливати до рота кров і бігти з нею, а дублів тоді робили багато. Та найбільший недолік українського кіно – неорганізованість. Мабуть, 90% студій саме такі. Не можуть добре розподілити час, через що доводиться чекати по декілька годин. Тоді, якщо в один день заплановані дві різні зйомки, від одної доводиться відмовлятися і, як наслідок, втрачати гроші і можливість зіграти.

Розмову вела
Богдана РЯБЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар