Версія для друку Версія для друку

Василь Шкіря став лауреатом премії імені Василя Юхимовича

Приємна новина надійшла з м. Коростеня Житомирської області – письменник Василь Шкіря став лауреатом Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Василя Юхимовича за пригодницько-фентезійний детектив для дітей «Бітанга». Його нагороджено дипломом, нагрудним знаком та цінним подарунком.
Це не перша нагорода письменника з Іршави. Свого часу він був удостоєний міжнародної премії імені Володимира Кобилянського та обласної − Федора Потушняка, був дипломантом конкурсу «Книжкова толока-2014». Він автор книг «Сльоза лелеки», «Як Осел вогонь сховав», «25 казочок для маленьких діточок», «Розбиті серця», «Візок казок», «Король жебраків», «Небезпечна краса», «Михайлик – Насміхайлик», «Майстер – Нехай», «Пригоди Поштарика», «Чорна кішка з червоною пов’язкою та порожнім відром», «Житіє Зайчика-Контрабандиста», «Ранок вечора мудріший» та ін.
Василь Шкіря народився у с.Загаття, що на Іршавщині. Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. У районній газеті «Нове життя» працює із 1980 року. Обіймаючи різні посади, намагався глибоко пізнати людські характери і вивчити усі проблеми жителів гірських населених пунктів з їхніми радостями і печалями,неповторними характерами і долями.

Василь КУЗАН,
голова Закарпатської обласної
організації Національної спілки письменників України.

Ваш отзыв

Ваш коментар