Версія для друку Версія для друку

ДИВО-КАВУНИ… НА БЕТОНІ

Сезон кавунів стрімко котиться до свого завершення, як і ціни на них. А от Іван Михайлович Ковач не поспішає на ринок чи до вуличних яток аби придбати цю смачну ягоду. Вона у нього цього року вродила нівроку. Сталося диво, яке спантеличило не тільки цього статечного іршавчанина, але і всю його чисельну родину, сусідів, друзів та знайомих.
Спочатку випадково пророслі паростки здивували старшу і досвідчену людину, згодом феномен зацікавив, що з цього всього вийде. А відтак почав ретельно доглядати, як справжній господар, за всім що росте у нього на городі. Таким чином невеличка площадка біля короткої доріжки, яка веде від хвіртки до призьби ошатного сучасного будинку на Українській, всуціль укрита цементно-мозаїчною плиткою зазеленіла кавуновим павороззям,а згодом і зарябіла полосатими ягодами.
Найбільші з них сягали вагою понад десять кілограмів.
Іван Михайлович давно уже на заслуженому відпочинку після беззмінної роботи електриком впродовж кількох десятиліть у Іршавському коопунівермазі, а вдома продовжує дбайливо доглядати за городом і садом, де не може нарадуватися урожаєм хоча б тих же яблунь.
Знайде чим пригостити синів Івана та Ярослава і доньок– Мар’яну, Ліду та Оксану і їх дітей, декого із яких бачить доволі рідко.

Михайло ІСАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар