Версія для друку Версія для друку

Під час святкування 680-річчя, місто занесено в «Книгу рекордів України»

Два дні – в суботу і неділю проходило святкування ювілею Іршави. На різних локаціях міста відбувалися освітні, культурно-мистецькі, спортивні заходи, у яких брали участь іршавчани та жителі навколишніх населених пунктів від малого до великого.
У рамках дня міста відбулося відкриття історичної експозиції в історико-краєзнавчому музеї, проведено пленер художників «Боржавська фантазія», на міському стадіоні проходив футбольний турнір, в міському парку змагалися дзюдоїсти та каратисти, а на базі ДЮСШ проводився тенісний турнір та дитячий забіг (до 10 років) на 300 метрів, крос від 10 років і більше) на один кілометр і крос на 9 кілометрів навколо міста через Лозу (усі охочі віком від 14 років і більше). 35 славних років відзначив народний хор ветеранів Іршавського міського будинку культури.
У навчально-освітніх закладах реалізували творчий проєкт «Іршава – рідне місто», школярі презентували малюнки, ручні поробки, вірші, пісенні кліпи, у міській бібліотеці відкрилася тематична виставка. Діти й дорослі змагалися з футболу, шашок.
Свій подарунок – танцювальний флешмоб у неділю дарувала присутнім зразкова студія сучасного танцю «Dance of angels» ІМЦПО. НПП «Зачарований край» представив учасникам свята свої ароматні трав’яні і квіткові чаї. Хлібобулочні вироби презентувала підприємець з Ільниці Ганна Брич, а об’єднання пасічників Іршавщини пропонувало свою солодку продукцію.
Громадська організація «ІМАГО культури» спільно з партнерами проєкту, що реалізується за підтримки Українського культурного фонду презентували для присутніх поточні результати своєї роботи «Віртуальний музей гастрономічної спадщини «Вітрина Закарпаття».
Родзинкою проведення ювілею міста стало відкриття фестивалю «Іршава-Рудош-фест». Із нагоди свята ПСХ «Хлібокомбінат» Іршавської райспоживспілки, зокрема Сілецька хлібопекарня представила неймовірний рудош із горіховою начинкою – представники Книги рекордів України привселюдно зафіксували новий рекорд України – його довжина 501 сантиметр.
Експерт Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський вручив організаторам та співорганізаторам фестивалю: міському голові Віктору Симканинцю, голові іршавської райспоживспілки Сергію Лупаку, голові правління громадської організації «Іршавські Промені» Вірі Глушко та голові правління «Ir-Run Club» Василю Цоглі відповідні сертифікати реєстрації рекорду.
Із ювілеєм міста над Іршавкою та новим рекордом усіх присутніх привітав міський голова Віктор Симканинець.
Потім відбувся святковий концерт.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар