Версія для друку Версія для друку

Божественну літургію у новому храмі провів єпископ Ніл

Дерев’яна греко-католицька церква Преображення Господнього на вулиці Шкільна в Іршаві росла на очах – наріжний камінь було освячено із благословення Преосвященного Мілана, Єпископа Мукачівського 2 квітня 2017 року. Зруб виготовлено в с. Богдан Рахівського району. Постійно був із будівельниками о. Іван Садварій, який курував будівництво храму.
Незважаючи на те, що церква зведена в готичному стилі, тут явно поєднується сучасне із минулим: вікна, двері, система опалення, електропроводка. Наразі залишилось облагородити територію: прокласти доріжки, посадити квіти і дерева, щоб все вже наступної весни потопало в зелені.
−Усе, в основному, робимо власними силами, − розповідає о.Іван. − Вірники беруть у руки відра, лопати, віники і працюють на території храму. Тут раніше був пустир, росли чагарники. Саме завдяки умілим людським рукам цей куточок міста стає його окрасою.
Попереду ще багато роботи. І, найперше, – подбати про дзвіницю, яка б закликала прихожан до Божого храму
Із серпня минулого року у новозбудованому храмі регулярно проводиться служба Божа. Сюди охоче йдуть вірники.
А минулої неділі Божественну літургію та освячення храму провів єпископ, апостольний адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії, владика Ніл. Настоятель храму о. Іван Садварій подякував усім священикам та прихожанам за участь в літургії та освяченні храму.
На освяченні храму був присутній і міський голова Віктор Симканинець.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар