Версія для друку Версія для друку

Щоб мед був без ліків і хімії

Кілька років тому прочитав у журналі «Пасіка» про те, що з кліщем Варроа можна боротися за допомогою лавандової олії. Тоді ж вирішив спробувати застосувати цей спосіб і на своїй пасіці. Придбавши лавандову олію і спирт, виготовив спеціальні серветки з тканини.
Але не хотілося заморочуватися з міліграмами, а використав для визначення кількості олії і спирту звичайні медичні шприци, розрахувавши попередньо, яка кількість суміші мені знадобиться. Для цього десять кубічних сантиметрів олії розбавив у 100 грамах 96-градусного спирту, купленого в аптеці. Потім п’ятьма кубічними сантиметрами просочую серветки і кладу на рамки в центрі гнізда, не хвилюючись, що від цієї «отрути для кліща» забрудниться мед, або щільники, що буде завдано шкоди розплоду. А щоб кліщ, який осипався, не надумав повернутися на бджолу, на дно вулика поклав змащений олією целофан.
Після трьох таких обробок протягом сезону, кліща на целофані виявляється, не так вже й багато. Зрозуміло, що повністю звільнити своїх бджіл від паразита таким чином не вдасться, але, принаймні, без будь-якої шкоди для бджіл зможу утримувати його чисельність на такому рівні, при якому кліщ не зможе загрожувати загибелі бджолосімей.
Мед – не дешевий продукт. Тому я завше раджу: купуйте його тільки у перевірених пасічників, які дотримуються технологій. Бо на ринку вибрати якісний мед не просто. Часто люди вибирають мед по запаху. Та це не показник якості. Сильний запах – для приваблення бджіл. Що більший аромат – тим менш цінний мед.
Щоб цей продукт був лікувальним, і щоб з нього був максимум користі саме вашому організму, раджу купувати мед зібраний та виготовлений в тому регіоні, де ви проживаєте. Бо він має баланс тих мікроелементів, які потрібні жителеві саме цієї місцевості. Тобто мед із східного регіону найбільше підходить своїм складом жителям східних областей, а мед із карпатського регіону – його мешканцям.
І ще одне! У жодному разі не купуйте мед, який продають вздовж доріг та ринках або вітринах магазинів, який стоїть під прямими сонячними променями. Такий мед втрачає свої властивості, подібний до того, якби його підігріли вище 40 градусів Цельсія.
Перш ніж запасатися медом на зиму, варто б взяти на пробу 100-200 грамів продукту і протестувати вдома.
Чи додано до меду цукровий сироп можна з’ясувати так: у банку з медом опустіть шматок хліба на 8-10 хвилин. У якісному меді хліб затвердіє. Якщо ж окраєць розм’якне або зовсім розповзеться, то до меду додано цукровий сироп.
Розмішайте столову ложку меду в склянці чистої гарячої води. Мед без додаткових домішок розчиняється весь. Або ж краплю меду посипте дрібкою крохмалю. Коли крохмаль залишиться поверх крапельки білою «шапочкою» − мед добрий, якщо ні – має домішки.
Розбавте трохи меду в невеликій кількості дистильованої води та додайте туди 4-5 крапель йоду. Розчин посинів – значить для виготовлення цього продукту використовували крохмаль. Це фальсифікат.
І ще одне! При купівлі меду можете придбати незрілий мед. Це мед, у якому міститься більш ніж 20% води. Незрілий мед, у якому більше ніж 20% води для тривалого зберігання непридатний. Він швидко закисає, особливо при температурі повітря 11-19 С0 . Шумування незрілого меду припиняється при температурі 4 і 30 С0 .
Незрілий мед кристалізується гірше, ніж зрілий. Він може за кристалізуватися не весь, а частково – унизу.
І останнє! У 2019 році, під час цвітіння білої акації падали дощі, і бджоли сиділи в вуликах. У 2020 році весняний приморозок на початку травня підморозив бруньки і вони не розкрилися.
Зате на ринку меду досить. За деякими даними це мед із східних областей з соняшника 2019 року. А для того, щоб закристалізований мед був рідким, його перетоплюють і продають як свій.

Юрій САМОРИГА,
пасічник.

Ваш отзыв

Ваш коментар