Версія для друку Версія для друку

Наша «Родзинка України»

Під такою назвою проводився Всеукраїнський онлайн-проєкт, в якому взяла участь учасниця зразкового музично-драматичного театру «Пролісок» Василина Данилаш (режисер-постановник театру Василь Філеш).
Родзинкою України стала розповідь про зачаровану мальовничу чарівну Іршаву, а саме, цікаві історичні місця: пам’ятник ліквідаторам ЧАЕС, транспортний міст, алея «Закоханих», центральна площа міста, на якій розташований символічний пам’ятник «Героям Небесної Сотні» та загиблим учасникам АТО. Навпроти, через дорогу, знаходиться ще один пам’ятник радянської епохи на честь іршавчанам, що загинули у боротьбі з нацизмом у роки Другої світової війни, а поряд, у самому серці міста, знаходиться сонячний годинник. Варто відзначити, що це найбільший горизонтальний сонячний годинник на Західній Україні, кований металевий герб, що є найбільшим міським гербом України.
У міні-парку також є пам’ятна стела на честь загиблих воїнів неоголошеної українсько-російської війни (АТО), пам’ятник Голодомору, скверу «Ілошва», в якому збереглися три надгробки, які свідчать про те, що тут поховані представники роду Ілошваїв.
Режисеру-постановнику зразкового музично-драматичного театру «Пролісок» Василю Філешу та відеографу Михайлу Матішинцю надійшли подяки: «Про підготовку Василини Данилаш для участі у Всеукраїнському онлайн-проєкті «Родзинки України», на якому здобуто гран-прі за особистий творчий внесок у підвищенні рівня сформованості національно-патріотичного світогляду, сприяння вихованню поваги до культурної спадщини українського народу, зацікавлення учнів до вивчення минулого та сьогодення нашої Батьківщини. За високий рівень підготовки учасника проєкту, вагому роль у естетичному та творчому вихованні дітей.
Бажаємо успіхів у всіх сферах діяльності, міцного здоров’я.
Досягнення вашої учасниці – це наша гордість.

З повагою та найкращими побажаннями
благодійна організація «Таланти України».

Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар