Версія для друку Версія для друку

Іршавщина – коротким рядком

1. Проведено черговий рейд «Урок». Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у навчальних закладах. Мета такого заходу – не тільки виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять, але й популяризація основних напрямків діяльності служби у справах дітей щодо захисту прав та інтересів найменших жителів. Центром надання соціальних послуг та інспектором ювенальної превенції такий захід проведено у Осійському ЗЗСО  І-ІІІ ступенів ім Федора Потушняка. Про це повідомляє Іршавська міська рада.
2. У гуртожитку Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею виникла пожежа. У минулу середу ввечері у гуртожитку Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею сталася пожежа, повідомляє ProZak.info. Як повідомили в ДСНС, повідомлення про загоряння електричного бойлера в гуртожитку ліцею надійшло о 22.30. На місце пожежі виїхали дві одиниці техніки з рятувальниками з Іршави. Вогонь було оперативно погашено. Він встиг знищити сам бойлер і не поширився далі.
3. Іршавчанину не вдалося завезти в Україну розібраний мотоцикл та обійти митне законодавство – Irshava News. Повертаючись із Чехії додому, чоловік прихопив двохколісного коня, аби «тишком-нишком» перевезти його мікроавтобусом та й ще у розібраному стані в багажному відсіку серед особистих речей інших громадян, аби уникнути сплати митних платежів. Під час проходження митно-прикордонного контролю вони обрали спрощену смугу – «зелений коридор», тим самим кожен декларував чесні наміри перетнути кордон.  – Обравши «зелений коридор», громадяни звільняються від подання письмової митної декларації, – уточнюють інспектори управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці. І додають: – Втім, це не означає звільнення від обов’язкового дотримання порядку переміщення товарів через митний кордон України. Тому митники вирішили перевірити доброчесність громадян, провівши огляд багажного відсіку мікроавтобуса. Інтуїція їх вкотре не підвела! Серед особистих речей був виявлений мотоцикл іноземного виробництва марки «КТМ» у розібраному стані. Відносно чоловіка митники задокументували протокол за статтею 471 Митного кодексу України.
4. У Брідській школі поліцейські з рятівниками провели інтерактивний урок. Вже другий тиждень у навчальних закладах поліцейські міста Іршави з рятівниками проводять інформаційно-просвітницькі заходи «День з поліцейським та рятівником». Мета цих уроків – виховання у підростаючого покоління правильного ставлення до культури безпеки життєдіяльності.
Для дітей Брідської школи поліцейські з рятівниками провели ознайомлення з роботою служб, зокрема, розповіли, як працює спецтехніка і як реагують поліцейські і пожежники в різних ситуаціях. На шкільному подвір’ї учні мали можливість оглянути службовий автомобіль поліцейського офіцера громади, потримати в руках справжній пожежний рукав, послухати розповіді про надзвичайні події, з якими поліцейські та рятівники стикаються у реальному житті. За словами дирекції школи, такі заходи учні сприймають, як свято, а для деяких із них ця зустріч може стати вирішальною в обранні майбутньої професії. Повідомляє поліція Іршавщини.

Ваш отзыв

Ваш коментар