Версія для друку Версія для друку

ПЕРЕМОГЛА ДРУЖБА, ДУБРІВКА «ДРУЖБА»!

У матчі передостаннього туру першості Іршавщини з футболу групи Б зустрілися футбольний клуб «Гребля» та команда з Дубрівки.
Матч проходив на греблянському стадіоні. Поле підготовувалось безпосередньо перед грою, що не вказує на серйозний настрій на гру з боку господарів. Також на грі не було присутньо Івана Галаса, одного з лідерів команди.
Суддівська бригада на чолі з Богданом Попюрканичем обслуговувала цей матч. На початок гри команди контролювали м’яч в центрі поля, а захист вибивав м’яч на іншу половину. Атака господарів досягла логічного завершення вже на 15 хвилині матчу від удару 77 номеру Греблі Василя Галаса.
Але радість ведення рахунку тривала не довго, адже вже через 15 хивилин, влучним ударом із штрафної площі відзначився герой минулої неділі Юрій Саварин, 25 номер «Дружби», і зрівняв шанси на перемогу.
1:1 на табло влаштовував гостей, але аж ніяк не господарів. Справа в тому, що лише перемога дала б змогу поборотися за кубок греблянам. ФК «Дружба» в свою чергу, безспірний лідер турнірної таблиці.
Другий гол фаворити забили на 45 хвилині, 2:1 рахунок оформив Роман Бобір, номер 99.
На другу половину «Гребля» впевнено вийшла на перемогу, але вже перша атака дубрівського форварда Михайла Олексика, 98 номера, знайшла своє місце в правому нижньому куту воріт «Беста», голкіпера греблян. 3:1. Варто відзначити, що духом господарі не впали і після даного моменту вже до кінця гри майже не давали змоги переходити на свою половину гостям.
І тут гру взяв у свої руки, в прямому і переносному значенні, голкіпер «Дружби» Омельян Скляр. Фантастика, але призначений пенальті за гру рукою в штрафному майданчику іршавського захисника дубрівської команди, голкіпер відбив перед собою, на добиванні був першим саме гравець «Греблі». Василь Галас записав дубль на свій рахунок. Рахунок 3:2, атака за атакою господарів не давала передихнути захисту Івана Довгінки та його партнерів. Але тут не виходило результативного завершення. Сильним ударом в перекладину напівзахисник «Греблі» з глибини «вистрілив», але рахунок це не змінило. Та, навіть чесно зароблений пенальті в останні секунди матчу, не зрівняв до трьох голів в бік гостей. У підсумку 3:2, а точніше 2:3, перемогла «Дружба».
Склади команд:
ФК «Дружба» Дубрівка: Омелян Скляр, Тарас Полончак, Іван Довгінко, Юрій Саварин, Роман Бобир, Іван Бурч, Олександр Поп, Йосип Стойка, Іван Шимоня, Василь Канка, Михайло Алексик.
Заміна – Євген Переганець, Іван Штефаньо, Юрій Ганчич, Андрій Чийпеш.
Президент клубу Малиноський Б.
ФК «Гребля»: Олександр Гайдук, Іван Костак, Василь Кормош, Юрій Галас, Василь Березнай, Олександр Іванішко, Василь Білак, Василь Галас, Іван Кормош, Михайло Кормош, Олександр Іванішко.
Заміна – Юрій Чіка, Василь Брич, Владислав Сочка.
Президент клубу Гайдук І.

Микола МАРГІТА.

Ваш отзыв

Ваш коментар