Версія для друку Версія для друку

Іршавщина – коротким рядком

1. Громади долучилися до Всесвітнього дня прибирання. «Озброївшись рукавицями та кульками для сміття, вони зібралися поблизу імстичівського моста і збирали різний непотріб на берегах Боржави. Чого тут тільки не надибали після любителів сходити на пікнік. Були і мішки, і памперси, і взуття, і склянки, і жерстяні пляшки, і навіть запчастини від телевізора, який точно не дивилися там під час відпочинку…Також було прибрано автобусну зупинку при в’їзді в Імстичово», – йдеться на сайті Білківської сільської ради. Довжанська ТГ також не залишилася осторонь, ініціативна молодь позбирала сміття біля Квасної води.
2. У Малому Раківці змії залазять до осель – Карпатський об’єктив. Для місцевих звичним є побачити вужа чи полоза, гадюку на полях, земельних ділянках, на обійстях, у потічках та довколишніх лісах. У мережі діляться фото побачених плазунів. « Розповім про свої пригоди із лускатими. Одного дня зустріла аж чотирьох в урочищах «Волосянка», «Варґаничі», «Осиковиця». Сірий полоз завдовжки з півтора метра налякав мене найбільше – з’явившись несподівано, неквапом проповз біля моїх ніг, коли я зривала червоноголові підосичники», – пише Тетяна Грицищук. Єлизавета Василівна проживає в присілку «Кукулівський гуштанок». Неподалік її обійстя гуща, ліс. Нещодавно до її хати заповз лускатий. Жінка переповіла подію того дня: «Зранку перебирала вибрану картоплю, збирала яблука, розпалила піч, аби насушити дичок (груш). На полунне (в обід) зайшла до хижі, аби щось перекусити. Вхідні двері залишила відкритими, аби провітрилося. У коридорі побачила півметрове коричневе гидя – дуже напудилася (налякалася), бо ще метр і воно опинилося б у кімнаті, де я сплю».
3. Вакцинація триває. «Хочемо повідомити Вам, що вакцинація в нашому Центрі триває, вже щеплено більше 18 000 жителів нашого населення, і з кожним днем є бажаючі. У кожній лікарській амбулаторії наявні в достатній кількості вакцини PFIZER. ASTRA ZENECA. CORONAVAC, і всі вони безкоштовні. За весь період вакцинальної роботи ніяких побічних реакцій не зафіксовано, а незначне підвищення температури і біль в місці введення є нормальною реакцією організму», – пише Оксана Булеза на своїй сторінці в Facebook.

Ваш отзыв

Ваш коментар